Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Oblékni si panenku, vícebarevná Oblékni si panenku, vícebarevná
 sada 6 sešitů pro děti od 5ti let Set šesti sešitů s různými panenkami a styly promění každou holčičku v malou módní návrhářku. Pro šest papírových panenek může vybírat z více než 240 modelů v různých stylech. Jednotlivé sešity jsou zaměřeny na tyto módní oblasti: Taneční móda, Karnevalová móda, Sportovní móda, Móda pro princezny, Top móda pro mladé, Módní fantazie. Oblečení, boty a doplňky se dají lehce připevnit na postavu panenky, kterou podpírá papírový podstavec a stojánek. Kniha obsahuje také srozumitelný návod a možné varianty, jak panenky obléknout. Brožovaná vazba. Kniha vyhovuje normám Evropské unie (označení CE).Rozvíjeno je následující: fantazie, kreativita, představivost schopnost kombinovat různé barvy a styly oblečení senzomotorická koordinace a jemná motorika Obsahuje: 6 ×16stránková kniha 6 papírových panenek více než 240 modelů věk: 5+ Rozměry knihy: 15 × 19,5 cm Rozměry boxu: 21 × 16,5 × 2,5 cm Nakladatel: REBO Productions
0,0 0
249
4Home 4HOME Oblékni si panenku, vícebarevná

Oblékni si panenku, vícebarevná

Oblékni si panenku, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • sada 6 sešitů
  • pro děti od 5ti let

Set šesti sešitů s různými panenkami a styly promění každou holčičku v malou módní návrhářku. Pro šest papírových panenek může vybírat z více než 240 modelů v různých stylech.

Jednotlivé sešity jsou zaměřeny na tyto módní oblasti: Taneční móda, Karnevalová móda, Sportovní móda, Móda pro princezny, Top móda pro mladé, Módní fantazie. Oblečení, boty a doplňky se dají lehce připevnit na postavu panenky, kterou podpírá papírový podstavec a stojánek.

Kniha obsahuje také srozumitelný návod a možné varianty, jak panenky obléknout. Brožovaná vazba. Kniha vyhovuje normám Evropské unie (označení CE).

Rozvíjeno je následující:

  • fantazie, kreativita, představivost
  • schopnost kombinovat různé barvy a styly oblečení
  • senzomotorická koordinace a jemná motorika

Obsahuje:

  • 6 ×16stránková kniha
  • 6 papírových panenek
  • více než 240 modelů
  • věk: 5+

Rozměry knihy: 15 × 19,5 cm

Rozměry boxu: 21 × 16,5 × 2,5 cm

Nakladatel: REBO Productions

Barva: mix barev
Materiál: papír
 601822
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít