Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Izolační závěs Izolační závěs
 Hledáte levnou variantu klimatizace? Ultra tenké izolační závěsy udržují v horkých letních dnech Váš pokoj příjemně chladný a navíc zabrání zvídavým sousedům nahlížet do Vašeho soukromí. Naopak v zimě pak stačí závěs pouze otočit na druhou sttranu a teplo vytvořené Vaším topením zůstane v pokoji a nebude unikat ven. Závěs jednoduše připevníte na kolejničku nebo na natažený provázek. Materiál: PET. Rozměry: 220 x 90 cm.
0,0 0
199

Izolační závěs

Izolační závěs

Dostupnost: Vyprodáno

PopisHledáte levnou variantu klimatizace? Ultra tenké izolační závěsy udržují v horkých letních dnech Váš pokoj příjemně chladný a navíc zabrání zvídavým sousedům nahlížet do Vašeho soukromí. Naopak v zimě pak stačí závěs pouze otočit na druhou sttranu a teplo vytvořené Vaším topením zůstane v pokoji a nebude unikat ven. Závěs jednoduše připevníte na kolejničku nebo na natažený provázek.

Materiál: PET.

Rozměry: 220 x 90 cm.

 600868
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít