Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Český film Albi Hra Český film Albi
 pro fanoušky českého filmu obsahuje i párty variantu hry 1800 zajímavých otázek 300 úkolů na párty variantu hry Český film - Otázky a odpovědi. Zábavná hra pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně!Obsahuje i párty variantu hry! Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky. Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostních her Česko, Evropa a Svět, otázky a odpovědi. Ve hře Český film najdete 1800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé. V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů. Od 12 let.
0,0 0
578
4Home 4HOME Hra Český film Albi

Hra Český film Albi

Výprodej

Hra Český film Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pro fanoušky českého filmu
  • obsahuje i párty variantu hry
  • 1800 zajímavých otázek
  • 300 úkolů na párty variantu hry

 

Český film - Otázky a odpovědi. Zábavná hra pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně!
Obsahuje i párty variantu hry! Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky. Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostních her Česko, Evropa a Svět, otázky a odpovědi.

 

Ve hře Český film najdete 1800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé. V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů.

 

Od 12 let.

Doporučený věk od: 12 let
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 502437
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít