Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
FZP 3714-B Benzínová pila 37cc FIELDMANN FZP 3714-B Benzínová pila 37cc FIELDMANN
Lehká benzínová pila vhodná nejen k přípravě palivového dřeva, ale i k prořezávání vzrostlých stromu. Objem dvoutaktního motoru je 37 cm3, lišta o délce 35,5 cm umožňuje pohodlnou manipulaci s pilou. Tento model je vybaven také pumpičkou pro nástřik paliva, která společně se systémem zapalování C.D.I. výrazně usnadňuje starty studeného motoru i v chladnějších obdobích roku. Balení obsahuje i kalibrovanou nádobu pro správné namíchání palivové směsi. Samozřejmostí je bezpečnostní brzda řetězu.Technické parametry:    Dvoutaktní motor o obsahu 37 cm3 / 1,2 kW.    Délka pilové lišty 14" / 355 mm.    Systém zapalování C.D.I.    Snadný start - pumpička pro nástřik paliva.    Bezpečnostní brzda řetězu.    Dělení řetězu .325´, počet článků řetězu 60.    Šířka řetězové drážky 1.5mm.    Kapacita olejové nádrže 260 ml.    Kalibrovaná nádoba pro správné namíchání palivové směsi.    Hmotnost 4,3 Kg.
0,0 0
2199

FZP 3714-B Benzínová pila 37cc FIELDMANN

Doprava zdarma

FZP 3714-B Benzínová pila 37cc FIELDMANN

Dostupnost: Vyprodáno

PopisLehká benzínová pila vhodná nejen k přípravě palivového dřeva, ale i k prořezávání vzrostlých stromu. Objem dvoutaktního motoru je 37 cm3, lišta o délce 35,5 cm umožňuje pohodlnou manipulaci s pilou. Tento model je vybaven také pumpičkou pro nástřik paliva, která společně se systémem zapalování C.D.I. výrazně usnadňuje starty studeného motoru i v chladnějších obdobích roku. Balení obsahuje i kalibrovanou nádobu pro správné namíchání palivové směsi. Samozřejmostí je bezpečnostní brzda řetězu.
 
Technické parametry:
 
  •    Dvoutaktní motor o obsahu 37 cm3 / 1,2 kW.
  •    Délka pilové lišty 14" / 355 mm.
  •    Systém zapalování C.D.I.
  •    Snadný start - pumpička pro nástřik paliva.
  •    Bezpečnostní brzda řetězu.
  •    Dělení řetězu .325´, počet článků řetězu 60.
  •    Šířka řetězové drážky 1.5mm.
  •    Kapacita olejové nádrže 260 ml.
  •    Kalibrovaná nádoba pro správné namíchání palivové směsi.
  •    Hmotnost 4,3 Kg.

Barva: zelená
 675891
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít