Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Elektrický odpařovač Elektrický odpařovač
Elektrický odpařovač insekticidu zabezpečí ochranu místnosti do 30 m3. Jedna náplň je účinná 45 nocí po 8 hodinách. V uzavřené místnosti jsou komáři usmrcováni. Při otevřených oknech páry insekticidu komáry vypuzují a brání jejich dalšímu nalétávání do místnosti. Komáři přestávají bodat po asi 15 minutách po zapnutí strojku. Přístroj může být zapnut v zásuvce bez jakéhokoliv rizika. Po vypotřebování tekutiny použijte náhradní náplň. Případná změna barvy tekutiny v průběhu fungování neovlivňuje insekticidní účinnost prostředku. Elektrický odpařovač insekticidu je určen pro napětí 220V.
5,0 1
149

Elektrický odpařovač

Výprodej

Elektrický odpařovač

Dostupnost: Vyprodáno

PopisElektrický odpařovač insekticidu zabezpečí ochranu místnosti do 30 m3. Jedna náplň je účinná 45 nocí po 8 hodinách. V uzavřené místnosti jsou komáři usmrcováni. Při otevřených oknech páry insekticidu komáry vypuzují a brání jejich dalšímu nalétávání do místnosti. Komáři přestávají bodat po asi 15 minutách po zapnutí strojku. Přístroj může být zapnut v zásuvce bez jakéhokoliv rizika. Po vypotřebování tekutiny použijte náhradní náplň. Případná změna barvy tekutiny v průběhu fungování neovlivňuje insekticidní účinnost prostředku. Elektrický odpařovač insekticidu je určen pro napětí 220V.

 600619
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít