Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Carlo Milano Biokrb se zadní zrcadlovou stěnou Carlo Milano Biokrb se zadní zrcadlovou stěnou
Nástěnné biokrby můžete jednoduše instalovat na každý typ stěny. Ať už máte postaveno z cihel, sádrokartonu, nebo bydlíte v paneláku, tento biokrb Carlo Milano je možné připevnit kdekoliv. Kvalitní nástěnné biokrby díky své výhřevnosti efektivně doplní Vaše současné vytápění. Biokrby však slouží také jako krásný designový doplněk. Biokrb má zrcadlovou zadní stěnu odrážející plameny, takže vypadají jako živé. Díky využití bioethanolu, šetrného k životnímu prostředí, nepotřebujete komín. Doba hoření: až 3,5 hodiny. zrcadlová zadní stěna odrážející  plameny bio-ethanol objem: 400 ml až 3,5 hodiny hoření pro místnosti od 20 m2 (strop výška 2.30 m) rozměry (š x v x h): 45×50×16 cmNástěnné biokrby    jednoduchá instalace na každý typ stěny (cihla, sádrokarton, panel)    díky výhřevnosti efektivně doplní stávající vytápění    dekorace a přídavný zdroj tepla zároveňVýhody biokrbů:    může být umístěn v místnosti bez komínu    vytvářejí teplé a útulné prostředí    levnější provoz i pořízení oproti klasickým krbům    1 l bioetanolu hoří cca 3–6 hodin    doplňkový zdroj tepla    palivo: bioetanol je jednou z forem tzv. zeleného paliva, během spalování vzniká pouze vodní pára a CO2 (kysličník uhličitý).    během spalování nevznikají saze ani kouř    výkon biokrbu se pohybuje v rozmezí 1,5 – 7,1 kW, což odpovídá výkonu menších kamenMontáž:Biokrb lze namontovat velice lehce. Měl by být připevněn na zdi, na dvou až čtyřech úchytech.Nepotřebuje žádnou podpěrnou konstrukci! Není také nutné vlastnit povolení k jeho instalaci.K topení se také nepoužívá dřevo - biokrby jsou navrženy pro spalování výhradně biopaliv(používání jiných paliv je zakázáno - může způsobit výbuch!! .Bezpečnost:Samotné biopalivo nevytváří nebezpečí bezprostředního vznícení ani výbuchu. Zapaluje se pomalu a hoří postupně. Oheň bude hořet jen do chvíle dodání dalšího paliva. Není potřeba žádný zkomplikovaný regulátor. I kdyby se oheň třeba jen na chvíli dostal mimo biokrb,nemusíte se bát žádných nebezpečných plynů.Biopalivo je při spalování více energetické než dříví o víceméně 40%. 1 litr biopaliva hoří 2-4hodin (dle velikosti krbu). Spalování nedoprovází ani dým ani žádný zápach, vytváří se jen vodní pára a CO2 v proporcích podobných vzduchu vydechovanému lidmi.Pozor: biokrby nejsou určeny ke stálému topení, mají plnit funkci pouze dekorační. Mimo to se nahřívají, proto zabraňte kontaktu dětí s nahřátým biokrbem.Je zakázáno: dolévat palivo v průběhu hoření
0,0 0
2999
4Home Bytové doplňky a dekorace Biokrby a krby Biokrby Carlo Milano Biokrb se zadní zrcadlovou stěnou

Carlo Milano Biokrb se zadní zrcadlovou stěnou

Doprava zdarma

Carlo Milano Biokrb se zadní zrcadlovou stěnou

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNástěnné biokrby můžete jednoduše instalovat na každý typ stěny. Ať už máte postaveno z cihel, sádrokartonu, nebo bydlíte v paneláku, tento biokrb Carlo Milano je možné připevnit kdekoliv. Kvalitní nástěnné biokrby díky své výhřevnosti efektivně doplní Vaše současné vytápění. Biokrby však slouží také jako krásný designový doplněk. Biokrb má zrcadlovou zadní stěnu odrážející plameny, takže vypadají jako živé. Díky využití bioethanolu, šetrného k životnímu prostředí, nepotřebujete komín.

 

Doba hoření: až 3,5 hodiny.

 • zrcadlová zadní stěna odrážející  plameny
 • bio-ethanol objem: 400 ml až 3,5 hodiny hoření
 • pro místnosti od 20 m2 (strop výška 2.30 m)
 • rozměry (š x v x h): 45×50×16 cm
 
Nástěnné biokrby
 
 •    jednoduchá instalace na každý typ stěny (cihla, sádrokarton, panel)
 •    díky výhřevnosti efektivně doplní stávající vytápění
 •    dekorace a přídavný zdroj tepla zároveň
 
Výhody biokrbů:
 
 •    může být umístěn v místnosti bez komínu
 •    vytvářejí teplé a útulné prostředí
 •    levnější provoz i pořízení oproti klasickým krbům
 •    1 l bioetanolu hoří cca 3–6 hodin
 •    doplňkový zdroj tepla
 •    palivo: bioetanol je jednou z forem tzv. zeleného paliva, během spalování vzniká pouze vodní pára a CO2 (kysličník uhličitý).
 •    během spalování nevznikají saze ani kouř
 •    výkon biokrbu se pohybuje v rozmezí 1,5 – 7,1 kW, což odpovídá výkonu menších kamen
 
 
 
 
Montáž:
Biokrb lze namontovat velice lehce. Měl by být připevněn na zdi, na dvou až čtyřech úchytech.Nepotřebuje žádnou podpěrnou konstrukci! Není také nutné vlastnit povolení k jeho instalaci.K topení se také nepoužívá dřevo - biokrby jsou navrženy pro spalování výhradně biopaliv(používání jiných paliv je zakázáno - může způsobit výbuch!! .
 
Bezpečnost:
Samotné biopalivo nevytváří nebezpečí bezprostředního vznícení ani výbuchu. Zapaluje se pomalu a hoří postupně. Oheň bude hořet jen do chvíle dodání dalšího paliva. Není potřeba žádný zkomplikovaný regulátor. I kdyby se oheň třeba jen na chvíli dostal mimo biokrb,nemusíte se bát žádných nebezpečných plynů.Biopalivo je při spalování více energetické než dříví o víceméně 40%. 1 litr biopaliva hoří 2-4hodin (dle velikosti krbu). Spalování nedoprovází ani dým ani žádný zápach, vytváří se jen vodní pára a CO2 v proporcích podobných vzduchu vydechovanému lidmi.
Pozor: biokrby nejsou určeny ke stálému topení, mají plnit funkci pouze dekorační. Mimo to se nahřívají, proto zabraňte kontaktu dětí s nahřátým biokrbem.
Je zakázáno: dolévat palivo v průběhu hoření

 

Barva: černá
Hloubka: 16 cm
Materiál: kov + tepluvzdorné sklo
Objem: 400 ml
Šířka : 45 cm
Výška: 50 cm
 502238
Sdílet
carlomilano

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít