Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zahradní domek SkyLight 6 x 8, šedá Zahradní domek SkyLight 6 x 8, šedá
 plastové podlahy jednoduchá přenositelnost Celoplastové provedení zahradního domku z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), není nutné natírat ani nijak jinak povrchově ošetřovat. Domek nemůže zkorodovat, je extrémně lehký, a proto i manipulace s ním je velice jednoduchá. Speciální jednostranně průsvitná plastová střecha umožňuje, že dovnitř plochou střechy proniká tlumené světlo, ale ven není vidět. Domek dodáváme včetně plastové podlahy, takže nemusíte betonovat žádnou podlahu pro domek, domek tak můžete postavit na jakémkoliv rovném povrchu.Plast je UV stabilizovaný a na slunci nežloutne ani nekřehne, je absolutně odolný proti vlivu počasí. Jednoduchá přenositelnost domku do jiné části zahrady, domek i jednotlivé díly jsou velice lehké a tím umožňují rychlou a jednoduchou montáž. Technické parametry: Plocha 4,51 m2 Vnější půdorys š 231 x h 195 cm Vnitřní půdorys š 216 x h 179 cm Vnější výška domku 215 cm Vnitřní výška domku 212 cm Světlost dveří 120 x 172 cm Hmotnost 51 kg
0,0 0
15111
4Home Zahrada a hobby Zahradní domky a skleníky Zahradní domky Zahradní domek SkyLight 6 x 8, šedá

Zahradní domek SkyLight 6 x 8, šedá

Zahradní domek SkyLight 6 x 8, šedá

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • plastové podlahy
  • jednoduchá přenositelnost

Celoplastové provedení zahradního domku z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), není nutné natírat ani nijak jinak povrchově ošetřovat. Domek nemůže zkorodovat, je extrémně lehký, a proto i manipulace s ním je velice jednoduchá. Speciální jednostranně průsvitná plastová střecha umožňuje, že dovnitř plochou střechy proniká tlumené světlo, ale ven není vidět.


Domek dodáváme včetně plastové podlahy, takže nemusíte betonovat žádnou podlahu pro domek, domek tak můžete postavit na jakémkoliv rovném povrchu.
Plast je UV stabilizovaný a na slunci nežloutne ani nekřehne, je absolutně odolný proti vlivu počasí. Jednoduchá přenositelnost domku do jiné části zahrady, domek i jednotlivé díly jsou velice lehké a tím umožňují rychlou a jednoduchou montáž.

Technické parametry:

  • Plocha 4,51 m2
  • Vnější půdorys š 231 x h 195 cm
  • Vnitřní půdorys š 216 x h 179 cm
  • Vnější výška domku 215 cm
  • Vnitřní výška domku 212 cm
  • Světlost dveří 120 x 172 cm
  • Hmotnost 51 kg

 

Barva: šedá
Materiál: plast
 703466
Sdílet
lanitplast

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít