Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Vešák Kámen 7 cm, sada 2 ks Vešák Kámen 7 cm, sada 2 ks
Normann Copenhagen představuje věšák Kámen (Stone Hooks) o velikosti 7 cm. Každý kámen je naprosto unikátní přírodní, pohybuje se tedy ve velikosti a tvaru a přináší přirozený prvek do Vašeho interiéru.Helga I. Sigurbjarnadottir dostal inspiraci v jednom z letních dnů při chůzi na poloostrově Snafellsnes na západním pobřeží Islandu. Bylo tam nesčetné množství krásných kamenů, které leštilo moře už miliony let. Designer byl natolik inspirován, že pokračoval v práci na tomto přírodním materiálu a vytvořil design pro řadu háčků.
0,0 0
509

Vešák Kámen 7 cm, sada 2 ks

Vešák Kámen 7 cm, sada 2 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNormann Copenhagen představuje věšák Kámen (Stone Hooks) o velikosti 7 cm. Každý kámen je naprosto unikátní přírodní, pohybuje se tedy ve velikosti a tvaru a přináší přirozený prvek do Vašeho interiéru.
 
Helga I. Sigurbjarnadottir dostal inspiraci v jednom z letních dnů při chůzi na poloostrově Snafellsnes na západním pobřeží Islandu. Bylo tam nesčetné množství krásných kamenů, které leštilo moře už miliony let. Designer byl natolik inspirován, že pokračoval v práci na tomto přírodním materiálu a vytvořil design pro řadu háčků. 

Délka: 12,5 cm
Hmotnost: 0,42 kg
Materiál: kámen
Počet kusů v sadě: 2 ks
Průměr: 7 cm
 102922
Sdílet
normanncopenhagen

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít