Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept Velký set na marinování Concept Velký set na marinování
Velký set na marinování se skládá z:• ruční bateriové vakuovačky Concept Fresh VA0020 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti • 2 kusů čtyřhranných dóz VD-8200 pro vakuové skladování a marinování • 12 kusů sáčků pro vakuové balení Proč zvolit velkou sadu na marinování: 1. DLOUHODOBÉ A EKONOMICKÉ SKLADOVÁNÍ Ruční akumulátorová vakuovačka Concept Fresh je určena k uskladnění potravin v domácnosti. Používá se se speciálními zip sáčky s ventilkem, vakuovacími dózami nebo vakuovacími zátkami na lahve. 2. PRODLOUŽENÍ DOBY SKLADOVATELNOSTI Potraviny balené ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení: v mrazničce z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, zelenina, ovoce), v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry). 3. JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE Zip sáček je jednoduše uzavíratelný prsty nebo pomocí klipsu, který je součástí každého balení. Vzduch je odsáván přes zabudovaný ventilek pouhým stiskem tlačítka.4. OPAKOVANÉ A SNADNÉ POUŽITÍ Použití pouze s originálními zip sáčky (v nabídce dva rozměry) nebo s vakuovacími dózami a zátkami. Sáčky lze používat opakovaně. Zmrazené potraviny se mohou v těchto sáčcích vařit ve vodě a rozmrazovat či ohřívat v mikrovlnné troubě. 5. NÁHRADNÍ DÓZY A FÓLIE ZDARMA Pro maximální využití přístroje můžete volit a kombinovat: VB2635 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 26 cm x 35 cm), VD8200 - sada čtverhranných dóz pro vakuování a marinování (2 ks = 1000 a 2800 ml).
5,0 1
1499
4Home Kuchyně a jídelna Skladování potravin Vakuovačky Concept Velký set na marinování

Concept Velký set na marinování

Doprava zdarma Výhodná sada

Concept Velký set na marinování

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVelký set na marinování se skládá z:
 
• ruční bateriové vakuovačky Concept Fresh VA0020 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti
• 2 kusů čtyřhranných dóz VD-8200 pro vakuové skladování a marinování
• 12 kusů sáčků pro vakuové balení
 
Proč zvolit velkou sadu na marinování:
 
1. DLOUHODOBÉ A EKONOMICKÉ SKLADOVÁNÍ
Ruční akumulátorová vakuovačka Concept Fresh je určena k uskladnění potravin v domácnosti. Používá se se speciálními zip sáčky s ventilkem, vakuovacími dózami nebo vakuovacími zátkami na lahve.
2. PRODLOUŽENÍ DOBY SKLADOVATELNOSTI
Potraviny balené ve vakuu mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení: v mrazničce z 6 měsíců až na 2-3 roky (maso, zelenina, ovoce), v chladničce z 1 týdne až na 6 týdnů (uzeniny, sýry).
3. JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE
Zip sáček je jednoduše uzavíratelný prsty nebo pomocí klipsu, který je součástí každého balení. Vzduch je odsáván přes zabudovaný ventilek pouhým stiskem tlačítka.
4. OPAKOVANÉ A SNADNÉ POUŽITÍ
Použití pouze s originálními zip sáčky (v nabídce dva rozměry) nebo s vakuovacími dózami a zátkami. Sáčky lze používat opakovaně. Zmrazené potraviny se mohou v těchto sáčcích vařit ve vodě a rozmrazovat či ohřívat v mikrovlnné troubě.
5. NÁHRADNÍ DÓZY A FÓLIE ZDARMA
Pro maximální využití přístroje můžete volit a kombinovat: VB2635 - sada zip sáčků s ventilkem (12 ks, 26 cm x 35 cm), VD8200 - sada čtverhranných dóz pro vakuování a marinování (2 ks = 1000 a 2800 ml).

Barva: bílá
Hmotnost: 0,72 kg
Příkon: 3 W
 103662

Související videa:

Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít