Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
4Home Velká silikonová sada na pečení 4Home Velká silikonová sada na pečení
 4dílná silikonová sada Vám poskytne vše, co potřebujete k tradičnímu pečení. Velký silikonový vál Vám nabídne neocenitelný prostor pro důkladné rozválení těsta. Toho dosáhnete se silikonovým válečkem, jehož držadla si můžete nastavit dle Vašich potřeb. Vykrájené cukroví položíte na silikonovou podložku, která nahradí papír na pečení. A mašlovačkou potřete žloutkem. Díky silikonové úpravě nemusíte sypat moukou pracovní plochu, ani těsto na válení, vše má nepřilnavý povrch. Silikon je odolný vysokým teplotám a nepohlcuje pachy. Tito pomocníci jsou lehcí a velmi skladní. Vše je snadno omyvatelné. Odolají teplotám od -40°C do + 230°C . Rozměry: vál 47 x 57 cm, podložka 37 x 27 cm, váleček 43 cm s rukojetí, mašlovačka 20 cm.
4,0 67
249
4Home Kuchyně a jídelna Pečení Silikonové nádobí 4Home Velká silikonová sada na pečení

4Home Velká silikonová sada na pečení

Výprodej

4Home Velká silikonová sada na pečení

Dostupnost: Vyprodáno

Popis 

4dílná silikonová sada Vám poskytne vše, co potřebujete k tradičnímu pečení. Velký silikonový vál Vám nabídne neocenitelný prostor pro důkladné rozválení těsta. Toho dosáhnete se silikonovým válečkem, jehož držadla si můžete nastavit dle Vašich potřeb. Vykrájené cukroví položíte na silikonovou podložku, která nahradí papír na pečení. A mašlovačkou potřete žloutkem. Díky silikonové úpravě nemusíte sypat moukou pracovní plochu, ani těsto na válení, vše má nepřilnavý povrch. Silikon je odolný vysokým teplotám a nepohlcuje pachy. Tito pomocníci jsou lehcí a velmi skladní. Vše je snadno omyvatelné. Odolají teplotám od -40°C do + 230°C .

Rozměry: vál 47 x 57 cm, podložka 37 x 27 cm, váleček 43 cm s rukojetí, mašlovačka 20 cm.

 110333
Sdílet
a4home

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít