Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 335 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 335 cm
Trampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 335 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Čtyři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 294 cm je připevněna 64 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 140x3 mm. Výška odrazové plochy od země je 70 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 8 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony. Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.Obsah balení: skruž, 4 nohy tvaru W, sloupy, bezpečnostní síť, klíč, křížový šroubovák, montážní materiál Jedná se o sportovní potřebu. Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.
0,0 0
3899
4Home Zahrada a hobby Zábava na zahradě Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 335 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 335 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sítí 335 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sítí o průměru 335 cm je vyrobena z pozinkovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny 1,5 mm. Čtyři nohy ve tvaru "W" s průměrem 38 mm a tloušťce stěny 1,5 mm poskytují vysokou stabilitu. Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 294 cm je připevněna 64 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 140x3 mm. Výška odrazové plochy od země je 70 cm. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Ochranná síť má výšku 165 cm a drží ji 8 sloupů s průměrem 28 mm a síle stěny 1,3 mm. Sloupy pro síť jsou připevněny pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Tento model má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony.
 
Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření.
 
Obsah balení:
skruž,
4 nohy tvaru W,
sloupy,
bezpečnostní síť,
klíč,
křížový šroubovák,
montážní materiál
 
Jedná se o sportovní potřebu. Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.

Barva: modrá
Nosnost: 150 kg
Průměr: 335 cm
Výška: 235 cm
 675525
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít