Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 44 Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 44
 velký čitelný displej automatické vypínání funkce pro detekci arytmie Digitální tlakoměr BM 44 od firmy Beurer, který disponuje velkým displejem s výbornou čitelností. Displej je modře podsvícen. Díky WHO klasifikaci si můžete být jisti, že naměřené hodnoty budou správné. Tlakoměr je vybaven funkcí automatické vypínání, která šetří baterie a zaručuje tak dlouhodobý provoz. Přibalená manžeta pro měření tlaku je určena pro paži dospělého člověka, jelikož je nastavitelná v rozmezí 22 - 30 cm. Napájení: AA baterie, popřípadě síťový adaptér.
0,0 0
1199
4Home Krása a zdraví Zdravotní pomůcky Tlakoměry Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 44

Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 44

Doprava zdarma

Tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 44

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • velký čitelný displej
  • automatické vypínání
  • funkce pro detekci arytmie

Digitální tlakoměr BM 44 od firmy Beurer, který disponuje velkým displejem s výbornou čitelností. Displej je modře podsvícen. Díky WHO klasifikaci si můžete být jisti, že naměřené hodnoty budou správné. Tlakoměr je vybaven funkcí automatické vypínání, která šetří baterie a zaručuje tak dlouhodobý provoz. Přibalená manžeta pro měření tlaku je určena pro paži dospělého člověka, jelikož je nastavitelná v rozmezí 22 - 30 cm. Napájení: AA baterie, popřípadě síťový adaptér.

 602801
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít