Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Stolek Icon 06, stříbrný Stolek Icon 06, stříbrný
Stolek Icon 06. Mobiliář ICONS je pokusem setřít hranici mezi interiérovým a exteriérovým nábytkem a interiérem a exteriérem jako takovým. Je pokusem o hledání příběhů starých ikonických forem v nových souvislostech mentálně kontrastního prostředí.Nástrojem pro transformaci již existujícího nábytku do lehké a odhmotněné konstrukce nábytku exteriérového byla obrysová linka. Grafická zkratka. Set tedy vznikal obkreslováním známých ikon světového designu, ze kterého se postupem času stával reálný drátěný nábytek.Při výběru jednotlivých kusů nábytku bylo několik priorit, tou první a nejzákladnější byla známost objektu či stylu u široké veřejnosti. U Walnuts stool původně od designérské dvojice Eamesů se desigéři snažili výstižně převést rotační tvary do linií drátů.
0,0 0
26200

Stolek Icon 06, stříbrný

Doprava zdarma

Stolek Icon 06, stříbrný

Dostupnost: Vyprodáno

PopisStolek Icon 06. Mobiliář ICONS je pokusem setřít hranici mezi interiérovým a exteriérovým nábytkem a interiérem a exteriérem jako takovým. Je pokusem o hledání příběhů starých ikonických forem v nových souvislostech mentálně kontrastního prostředí.
 
Nástrojem pro transformaci již existujícího nábytku do lehké a odhmotněné konstrukce nábytku exteriérového byla obrysová linka. Grafická zkratka. Set tedy vznikal obkreslováním známých ikon světového designu, ze kterého se postupem času stával reálný drátěný nábytek.
 
Při výběru jednotlivých kusů nábytku bylo několik priorit, tou první a nejzákladnější byla známost objektu či stylu u široké veřejnosti. U Walnuts stool původně od designérské dvojice Eamesů se desigéři snažili výstižně převést rotační tvary do linií drátů.

Barva: stříbrná
Materiál: kov
 700117
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít