Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
0,0 0
8999
4Home Zahrada a hobby Zahradní domky a skleníky Skleníky a pařníky Skleníky Skleník LanitPlast Plugin New 6x10 Standard

Skleník LanitPlast Plugin New 6x10 Standard

Skleník LanitPlast Plugin New 6x10 Standard

Dostupnost: Vyprodáno

Popis

LanitGarden PLUGIN NEW = modernizovaná modelová řada 2016 doplněná o dvě nové střešní lišty, které zpevňují střešní konstrukci skleníku a výrazně tak zvyšují její odolnost proti poškození větrným počasím nebo sněhem - více info zde.
 
Verze STANDARD = obsahem dodávky je pouze hliníková konstrukce, prosklení z polykarbonátu a pozinkovaná ocelová základna.
 
Skleníky řady LanitGarden Plugin NEW 6´ jsou zařazeny do kategorie HOBBY - jsou v České republice zkompletované z jednotlivých komponet. Ke skleníkům je v ČR doplněno polykarbonátové prosklení. Prosklení z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které zásadně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se výrazně zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm.
 
Obsahem balení:
jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, pozinková ocelová základna, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozzinkovaného plechu (obsažena v balení). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.
 
Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným českým montážním návodem. Baleno v kvalitním papírové kartonu.
 
Upozornění:
Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
 
Parametry:
  • Stř. okna : 2x
  • Dveře: posuvné
  • Světlost dveří (š x v): 0,58 x 1,63 m
  • Ukotvení prosklení: prosklení zasunuté v AL profilu
  • Materiál konstrukce: eloxovaný hliník síla 1,0 mm
  • Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm (Velká Británie)
  • Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím
  • Základna přibalena: ano
 

Délka: 315 cm
Plocha: 5,99 m2
Šířka : 190 cm
Výška: 195 cm
 604018
LanitPlast lanitplast

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít