Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sklenice Rocking Glass 250 ml, sada 4 ks Sklenice Rocking Glass 250 ml, sada 4 ks
Sklenice Rocking Glass 250 ml je solidní a zábavné sklo, které můžete použít téměř na všechno. Sklenice Rocking Glases má speciálně konstruované zakřivené dno, což umožňuje sklo naklonit tam a zpět, aniž by se obsah rozlil. Zaoblené dno také umožňuje pohodlně držet sklenici v ruce.Sklo je navrženo tak, aby bylo dostatečně robustní a zároveň pohodlné k držení jak chladného tak teplého nápoje. Lze použít i na koktejly, jako dekorativní doplněk nebo tak, jak to dělají v kavárně MoMA v New Yorku, používat jej pro extra chutné dezerty.
0,0 0
319
4Home Kuchyně a jídelna Sklenice a džbány Klasické sklenice Sklenice Rocking Glass 250 ml, sada 4 ks

Sklenice Rocking Glass 250 ml, sada 4 ks

Sklenice Rocking Glass 250 ml, sada 4 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSklenice Rocking Glass 250 ml je solidní a zábavné sklo, které můžete použít téměř na všechno. Sklenice Rocking Glases má speciálně konstruované zakřivené dno, což umožňuje sklo naklonit tam a zpět, aniž by se obsah rozlil. Zaoblené dno také umožňuje pohodlně držet sklenici v ruce.
 
Sklo je navrženo tak, aby bylo dostatečně robustní a zároveň pohodlné k držení jak chladného tak teplého nápoje. Lze použít i na koktejly, jako dekorativní doplněk nebo tak, jak to dělají v kavárně MoMA v New Yorku, používat jej pro extra chutné dezerty.

Barva: transparentní
Materiál: sklo
Objem: 250 ml
Počet kusů v sadě: 4 ks
Průměr: 9 cm
Výška: 8 cm
 102924
Sdílet
normanncopenhagen

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít