Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sada hrnců SILIT Lemon Green, 8 dílná Sada hrnců SILIT Lemon Green, 8 dílná
 Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce špičkové kvality řady Fresh Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan. Tento unikátní materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnce jsou vhodné pro vaření s malým množstvím vody. Připravené pokrmy si uchovávají více vitamínů, minerálních látek, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Díky použitým materiálům totiž mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Hrnce Fresh Colours jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas. Další výhodou hrnců této řady je možnost jejich použití v troubě. Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky. Hrnce mají stabilní, ergonomická ucha z leštěné nerezové oceli, která odolávají teplotám do 250 °C. Robustní poklice jsou designovány pro energeticky úsporné vaření. Pro jejich výrobu byla použita kvalitní nerezová ušlechtilá ocel, lze je tedy také použít v troubě. Hrnce a poklice řady Fresh Colours se díky hladkému povrchu snadno čistí. K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče. Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku. Nádobí je vhodné do myčky a na jakoukoliv varnou plochu. Rozměry: hrnec ? 20 cm, objem 2,6 l s nerezovou poklicí hrnec ? 16 cm, objem 1,9 l s nerezovou poklicí hrnec ? 20 cm, objem 3,6 l s nerezovou poklicí hrnec ? 24 cm, objem 6,6 l s nerezovou poklicí
0,0 0
9999
4Home Kuchyně a jídelna Hrnce Sada hrnců SILIT Lemon Green, 8 dílná

Sada hrnců SILIT Lemon Green, 8 dílná

Doprava zdarma

Sada hrnců SILIT Lemon Green, 8 dílná

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNěmecká společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce špičkové kvality řady Fresh Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan.

Tento unikátní materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnce jsou vhodné pro vaření s malým množstvím vody.

Připravené pokrmy si uchovávají více vitamínů, minerálních látek, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Díky použitým materiálům totiž mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Hrnce Fresh Colours jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas.

Další výhodou hrnců této řady je možnost jejich použití v troubě. Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky. Hrnce mají stabilní, ergonomická ucha z leštěné nerezové oceli, která odolávají teplotám do 250 °C. Robustní poklice jsou designovány pro energeticky úsporné vaření.

Pro jejich výrobu byla použita kvalitní nerezová ušlechtilá ocel, lze je tedy také použít v troubě. Hrnce a poklice řady Fresh Colours se díky hladkému povrchu snadno čistí. K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče. Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku. Nádobí je vhodné do myčky a na jakoukoliv varnou plochu.

Rozměry:

  • hrnec ? 20 cm, objem 2,6 l s nerezovou poklicí
  • hrnec ? 16 cm, objem 1,9 l s nerezovou poklicí
  • hrnec ? 20 cm, objem 3,6 l s nerezovou poklicí
  • hrnec ? 24 cm, objem 6,6 l s nerezovou poklicí

Barva: zelená
 102017
Sdílet
silit

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít