Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Parní hrnec VC 400330 Vitamin Tefal Parní hrnec VC 400330 Vitamin Tefal
Parní hrnec Tefal VC 4003 s funkcí Vita+ pro lepší uchovávání vitaminů zajistí velmi zdravou a rychlou přípravu pokrmů je nepostradatelný pomocník pro vaši štíhlou linii. S parním vařením můžete objevit novou oblast zdravé a rychlé přípravy jídla. Oproti tradičnímu způsobu vaření je vaření v páře až 3× rychlejší. Například, uvařit brambory v parním hrnci trvá pouhých 10 minut ve srovnání s půlhodinovým vařením v klasickém hrnci. S různým nastavením hladiny páry je možné vařit několik pokrmů najednou. Maso a zelenina, hlavní jídlo i dezert... všechny kombinace jsou možné, protože pára nepřevádí pachy vznikající během vaření. Není důvod obávat se promíchání různých vůní.
0,0 0
1349
4Home Domácí spotřebiče Parní hrnce Parní hrnec VC 400330 Vitamin Tefal

Parní hrnec VC 400330 Vitamin Tefal

Doprava zdarma

Parní hrnec VC 400330 Vitamin Tefal

Dostupnost: Vyprodáno

PopisParní hrnec Tefal VC 4003 s funkcí Vita+ pro lepší uchovávání vitaminů zajistí velmi zdravou a rychlou přípravu pokrmů je nepostradatelný pomocník pro vaši štíhlou linii. S parním vařením můžete objevit novou oblast zdravé a rychlé přípravy jídla. Oproti tradičnímu způsobu vaření je vaření v páře až 3× rychlejší. Například, uvařit brambory v parním hrnci trvá pouhých 10 minut ve srovnání s půlhodinovým vařením v klasickém hrnci. S různým nastavením hladiny páry je možné vařit několik pokrmů najednou. Maso a zelenina, hlavní jídlo i dezert... všechny kombinace jsou možné, protože pára nepřevádí pachy vznikající během vaření. Není důvod obávat se promíchání různých vůní.

Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 2 kg
Objem: 11 l
Příkon: 2000 W
Šířka : 34 cm
Výška: 42 cm
 102601
Sdílet
tefal

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít