MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks
Natahovací absorpční kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek na noc s nejvyšší absorpční kapacitou pro těžký únik moči se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení. Výhody kalhotek MoliCare Mobile 8 kapek jsou tenké jako klasické spodní prádlo, vysoce spolehlivé díky 3vrstvému savému jádru, spolehlivě pohlcují zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrch s pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid, Přizpůsobí sa každé postavě.Unikátní patentované kroucené vlákno ihned odvede moč do savého jádra a zabraňuje jejímu pronikání zpět na povrch. Superbsorbent (SAP) v savém jádře ihned přemění moč na gel. Povrch je suchý a má pH 5,5, které je neutrální k pokožce a je tak antibakteriální – eliminuje až 99,9% bakterií. Navíc díky molekulám Odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach. Indikační proužek na spodní straně upozorní na potřebu výměny kalhotek tím, že se rozpije. Pro výběr správné velikosti si změřte obvod boků v oblasti kyčlí (označené velikosti kalhotek neodpovídá konfekčním velikostem). Kalhotky si oblékněte stejně jako klasické spodní prádlo a noste dle potřeby. Pro snadnější likvidaci a sundávání kalhotek roztrhněte na boku. Výměna maximálně po 8 hodinách. Vel. XL pro obvod boků: 130-170 cm, savost 2421 ml.
0,0 0
429

MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks

Výprodej
MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks

MoliCare Natahovací kalhotky na noc 8 kapek XL, 14 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNatahovací absorpční kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek na noc s nejvyšší absorpční kapacitou pro těžký únik moči se nosí a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého. Postranní pásky navíc zabraňují bočnímu protečení.
 
Výhody kalhotek MoliCare Mobile 8 kapek jsou tenké jako klasické spodní prádlo, vysoce spolehlivé díky 3vrstvému savému jádru, spolehlivě pohlcují zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrch s pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid, Přizpůsobí sa každé postavě.
 
Unikátní patentované kroucené vlákno ihned odvede moč do savého jádra a zabraňuje jejímu pronikání zpět na povrch. Superbsorbent (SAP) v savém jádře ihned přemění moč na gel. Povrch je suchý a má pH 5,5, které je neutrální k pokožce a je tak antibakteriální – eliminuje až 99,9% bakterií. Navíc díky molekulám Odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach. Indikační proužek na spodní straně upozorní na potřebu výměny kalhotek tím, že se rozpije.
 
Pro výběr správné velikosti si změřte obvod boků v oblasti kyčlí (označené velikosti kalhotek neodpovídá konfekčním velikostem). Kalhotky si oblékněte stejně jako klasické spodní prádlo a noste dle potřeby. Pro snadnější likvidaci a sundávání kalhotek roztrhněte na boku. Výměna maximálně po 8 hodinách.  Vel. XL pro obvod boků: 130-170 cm, savost 2421 ml.

Parametry a specifikace

Počet kusů v sadě: 14 ks

Katalogové číslo:

 358231
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít