Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Návlek na kotník měděný Návlek na kotník měděný
Měděný návlek na kotník. Již po staletí jsou využívány tepelné vlastnosti mědi při tišení bolesti svalů a kloubů. Extremní tepelná vodivost mědi umožňovala přikládáním měděných plátků výrazně tišit bolest na exponovaných místech. Až v poslední době se objevila převratná myšlenka implementovat měď do měkkých materiálů. Měděný návlek je gumotextilní návlek s 5% obsahem čisté mědi. Je určeny na podporu léčby bolesti kloubů. Svou elasticitou zaručují dokonalé stažení kloubu. Měděná vložka působí jako generátor tepla. Zlepšují prokrvení exponovaného místa a přirozeným tepelným účinkem napomáhají snížení bolesti.
4,0 6
149

Návlek na kotník měděný

Výprodej

Návlek na kotník měděný

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMěděný návlek na kotník. Již po staletí jsou využívány tepelné vlastnosti mědi při tišení bolesti svalů a kloubů. Extremní tepelná vodivost mědi umožňovala přikládáním měděných plátků výrazně tišit bolest na exponovaných místech. Až v poslední době se objevila převratná myšlenka implementovat měď do měkkých materiálů.

 

Měděný návlek je gumotextilní návlek s 5% obsahem čisté mědi. Je určeny na podporu léčby bolesti kloubů. Svou elasticitou zaručují dokonalé stažení kloubu. Měděná vložka působí jako generátor tepla. Zlepšují prokrvení exponovaného místa a přirozeným tepelným účinkem napomáhají snížení bolesti.

Barva: bílá
Materiál: gumotextil
 300964
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít