Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lampa UV, Marimex, Steril Pool, černá Lampa UV, Marimex, Steril Pool, černá
 vhodná pro bazény UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. Konec nekonečných útrat za bazénovou chemii. UV lampa steril pool radikálně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa působením ultrafialových paprsků světla, které mohou pronikat do buněk, ničí veškeré mikroorganismy ve vodě. Paprsky jsou produkovány umělým způsobem nízkotlaké lampy. UV lampa nemění nijak složení bazénové vody, ničí mikroorganismy a zabraňuje jejich opětovné aktivaci. Určeno pro filtrace s provozním tlakem max 0,3 bar a o výkonu do 4000 litrů za hodinu. Technické parametry: Výkon žárovky: 24 W Pro filtrace s provozním tlakem max. 0,3 bar Pro filtrace o výkonu do 4 m3 / h Životnost: 6000 hod.
0,0 0
1289

Lampa UV, Marimex, Steril Pool, černá

Výprodej Doprava zdarma

Lampa UV, Marimex, Steril Pool, černá

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • vhodná pro bazény

UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. Konec nekonečných útrat za bazénovou chemii. UV lampa steril pool radikálně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa působením ultrafialových paprsků světla, které mohou pronikat do buněk, ničí veškeré mikroorganismy ve vodě. Paprsky jsou produkovány umělým způsobem nízkotlaké lampy. UV lampa nemění nijak složení bazénové vody, ničí mikroorganismy a zabraňuje jejich opětovné aktivaci. Určeno pro filtrace s provozním tlakem max 0,3 bar a o výkonu do 4000 litrů za hodinu.

 

Technické parametry:

  • Výkon žárovky: 24 W
  • Pro filtrace s provozním tlakem max. 0,3 bar
  • Pro filtrace o výkonu do 4 m3 / h
  • Životnost: 6000 hod.

Barva: černá
Materiál: plast
 655227
Sdílet
marimex

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít