Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Laica VT3111 vakuová balička potravin Laica VT3111 vakuová balička potravin
Vakuová balička LAICA VT3111zaručí vašim potravinám až 5 násobnou čerstvost, kvalitu a trvanlivost. Potraviny zabalíte do fólie, jednoduše odsajete vzduch a zatavíte dvojitým svárem. Díky tomu budou chráněny před škodlivými bakteriemi, plísněmi a mikroorganismy. Vakuovanépotraviny jsou bezpečně uzavřeny ve vzduchoprázdnu, kde si dlouhodobě zachovají důležité vitamíny, nutriční hodnoty a chuť.Můžete je skladovat v lednici, mrazničce ale i při pokojové teplotě. Suché produkty, jako například luštěniny, koření, kávu a čaj, ochráníte před parazity.Speciální balicí technologie je vhodná také pro uskladnění aromatických sýrů a směsí. Inovativní přístroj oceníte při balení jídla na cesty, dovolené nebo jako svačiny s sebou. Jídlo si můžete chytře nadávkovat na jednotlivé balíčky, které jste schopni spotřebovat najednou. Balení obsahuje 10 sáčků, jejichž maximální šířka je 30 centimetrů.
3,5 1
1899
4Home Kuchyně a jídelna Skladování potravin Vakuovačky Laica VT3111 vakuová balička potravin

Laica VT3111 vakuová balička potravin

Doprava zdarma

Laica VT3111 vakuová balička potravin

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVakuová balička LAICA VT3111 zaručí vašim potravinám až 5 násobnou čerstvost, kvalitu a trvanlivost. Potraviny zabalíte do fólie, jednoduše odsajete vzduch a zatavíte dvojitým svárem. Díky tomu budou chráněny před škodlivými bakteriemi, plísněmi a mikroorganismy. Vakuované potraviny jsou bezpečně uzavřeny ve vzduchoprázdnu, kde si dlouhodobě zachovají důležité vitamíny, nutriční hodnoty a chuť.

Můžete je skladovat v lednici, mrazničce ale i při pokojové teplotě. Suché produkty, jako například luštěniny, koření, kávu a čaj, ochráníte před parazity. Speciální balicí technologie je vhodná také pro uskladnění aromatických sýrů a směsí. Inovativní přístroj oceníte při balení jídla na cesty, dovolené nebo jako svačiny s sebou. Jídlo si můžete chytře nadávkovat na jednotlivé balíčky, které jste schopni spotřebovat najednou. Balení obsahuje 10 sáčků, jejichž maximální šířka je 30 centimetrů.
 

Barva: stříbrná
Příkon: 110 W
 105969
Sdílet
laica

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít