Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept MM-4230 kuchyňský mlýnek Concept MM-4230 kuchyňský mlýnek
Kuchyňský mlýnek české značky Concept je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Umele vše, co je třeba, od masa přes ořechy, ztvrdlé rohlíky až po zeleninu a ovoce a zastane i výrobu klasického tlačeného cukroví. Tento mlýnek však ještě navíc pomůže i s plněním párků a jitrnic. Vhod Vám přijde jeho široké příslušenství: kovové kotouče pro jemné (3 mm), střední (4,5 mm) a hrubé mletí (8 mm), nástavec pro plnění párků a klobás, 6 ks výměnných struhadel na zeleninu, pečivo, ořechy ap., nerezová miska pro vkládání potravin, příslušenství na masové kuličky, pěchovadlo, možnost zapnutí zpětného chodu. Dlouhodobé fungování zajišťuje kovový převod. Pro pohodlnou manipulaci a skladování je mlýnek vybaven též místem pro uložení přívodního kabelu (d. kabelu je 115 cm). Je vhodný pro použití i v malých provozovnách. Rozměry: 35 x 18 x 34 cm Parametry: rychlost mletí: 1,44 kg / min. příkon: 800 W napětí: 220 - 240 V
3,0 1
3799
4Home Domácí spotřebiče Kuchyňské roboty Concept MM-4230 kuchyňský mlýnek

Concept MM-4230 kuchyňský mlýnek

Doprava zdarma

Concept MM-4230 kuchyňský mlýnek

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKuchyňský mlýnek české značky Concept je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Umele vše, co je třeba, od masa přes ořechy, ztvrdlé rohlíky až po zeleninu a ovoce a zastane i výrobu klasického tlačeného cukroví. Tento mlýnek však ještě navíc pomůže i s plněním párků a jitrnic.

Vhod Vám přijde jeho široké příslušenství: kovové kotouče pro jemné (3 mm), střední (4,5 mm) a hrubé mletí (8 mm), nástavec pro plnění párků a klobás, 6 ks výměnných struhadel na zeleninu, pečivo, ořechy ap., nerezová miska pro vkládání potravin, příslušenství na masové kuličky, pěchovadlo, možnost zapnutí zpětného chodu.

Dlouhodobé fungování zajišťuje kovový převod. Pro pohodlnou manipulaci a skladování je mlýnek vybaven též místem pro uložení přívodního kabelu (d. kabelu je 115 cm). Je vhodný pro použití i v malých provozovnách.

Rozměry: 35 x 18 x 34 cm

Parametry:

  • rychlost mletí: 1,44 kg / min.
  • příkon: 800 W
  • napětí: 220 - 240 V

 101004
Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít