Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
interaktivní hračka s pamlsky interaktivní hračka s pamlsky
 Tato hra je jednoduchou pamlskovou schovávačkou. Ukryjte pamlsky do jamek pod tlapičky a pak je nechte pejska hledat tak, že odstrčí tlapkou nebo čumáčkem pokličky, aby našel ukryté dobroty. Tlapičky se z prohlubní odstrčí snadno, takže dosáhnout výsledku je velmi snadné a díky tomu je hra vhodná i pro malé psy a kočky nebo pro starší psy, kteří nemají na složité přemýšlení trpělivost. Interaktivní pamlskové hry jsou navrženy pro společnou zábavu mazlíčka a páníčka. Vy ukážete, jak na to, zatímco Vás Váš zvířecí mazlíček pozoruje a učí se. Hra nabízí mnoho zábavy při hledání pamlsků a zároveň stimuluje k přemýšlení a soustředění po psychické stránce, takže zabaví i hyperaktivní jedince. Chvalte, když to dělá dobře. Společně se tak budete více bavit! Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i velkými papoušky, poníky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady tyto hračky s velkou oblibou využívají pro hru s mnoha různými zvířaty. TIP: Hru také můžete umístit na stoličku, aby zvířátko muselo „pracovat" pouze čumákem LETNÍ TIP: V horkých dnech také můžete do prohlubní s pamlsky nalít trochu vody a dát hru na chvíli do mrazáku. Pejsek se olizováním zmrzlé vody s pamlsky zároveň ochladí. I když jsou interaktivní hry navrženy tak, aby byli bezpečné, nenechávejte své mazlíčky s hrou bez dohledu. Nikdy je nenechte okusovat plastové prvky! Výrobek je z plastu a snadno se čistí, možno mýt v myčce. Materiál: plast
0,0 0
329

interaktivní hračka s pamlsky

Výprodej

interaktivní hračka s pamlsky

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTato hra je jednoduchou pamlskovou schovávačkou. Ukryjte pamlsky do jamek pod tlapičky a pak je nechte pejska hledat tak, že odstrčí tlapkou nebo čumáčkem pokličky, aby našel ukryté dobroty. Tlapičky se z prohlubní odstrčí snadno, takže dosáhnout výsledku je velmi snadné a díky tomu je hra vhodná i pro malé psy a kočky nebo pro starší psy, kteří nemají na složité přemýšlení trpělivost.

Interaktivní pamlskové hry jsou navrženy pro společnou zábavu mazlíčka a páníčka. Vy ukážete, jak na to, zatímco Vás Váš zvířecí mazlíček pozoruje a učí se. Hra nabízí mnoho zábavy při hledání pamlsků a zároveň stimuluje k přemýšlení a soustředění po psychické stránce, takže zabaví i hyperaktivní jedince. Chvalte, když to dělá dobře. Společně se tak budete více bavit! Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i velkými papoušky, poníky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady tyto hračky s velkou oblibou využívají pro hru s mnoha různými zvířaty.

TIP: Hru také můžete umístit na stoličku, aby zvířátko muselo „pracovat" pouze čumákem

LETNÍ TIP: V horkých dnech také můžete do prohlubní s pamlsky nalít trochu vody a dát hru na chvíli do mrazáku. Pejsek se olizováním zmrzlé vody s pamlsky zároveň ochladí.

I když jsou interaktivní hry navrženy tak, aby byli bezpečné, nenechávejte své mazlíčky s hrou bez dohledu. Nikdy je nenechte okusovat plastové prvky! Výrobek je z plastu a snadno se čistí, možno mýt v myčce.

Materiál: plast

 

 

Materiál: plast
 400592
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít