Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Infralampa Beurer IL30 Infralampa Beurer IL30
 pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech Infralampa Beurer IL30 s příkonem 150 W. Prohřívá povrchovou vrstvu a tkáň pokožky. Vyzařovaným teplem se rozšiřují cévy. Zlepšuje se prokrvení a kondice. Infralampa urychluje uzdravování. Pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech, po lékařských zákrocích, atd. Je využívána při sportu, masážích i kosmetických úkonech. Infralampa je vybavena časovačem na max. 12 min. Lze použít 4 úhly náklonu a jednu teplotu.
0,0 0
1199
4Home Krása a zdraví Masáže a relaxace Infralampa Beurer IL30

Infralampa Beurer IL30

Doprava zdarma

Infralampa Beurer IL30

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech

Infralampa Beurer IL30 s příkonem 150 W. Prohřívá povrchovou vrstvu a tkáň pokožky. Vyzařovaným teplem se rozšiřují cévy. Zlepšuje se prokrvení a kondice. Infralampa urychluje uzdravování. Pomáhá při léčbě revma, bolesti svalů, při zánětech, po lékařských zákrocích, atd. Je využívána při sportu, masážích i kosmetických úkonech. Infralampa je vybavena časovačem na max. 12 min. Lze použít 4 úhly náklonu a jednu teplotu.

 602504
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít