Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hyundai GR 938 raclette gril Hyundai GR 938 raclette gril
Raclette gril Hyundai GR 938Raclette gril Hyundai GR 938 pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Hliníková grilovací plotna s nepřilnavým povrchem.Konstrukce grilu je raclette gril, grilovací plocha je mřížkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdělení: hladká grilovací plocha - vhodná pro přípravu steaků, slaniny a vajíček. Žebrovaná grilovací plocha - vhodná pro přípravu masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. 8 pánviček s nepřilnavým povrchem a tepelně izolovanou rukojetí. Plynule regulovatelný termostat se světelnou kontrolkou. Hmotnost grilu 2,9 kg.
0,0 0
1499
4Home Domácí spotřebiče Elektrické grily Hyundai GR 938 raclette gril

Hyundai GR 938 raclette gril

Doprava zdarma

Hyundai GR 938 raclette gril

Dostupnost: Vyprodáno

PopisRaclette gril Hyundai GR 938

 
Raclette gril Hyundai GR 938 pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Hliníková grilovací plotna s nepřilnavým povrchem.
 
Konstrukce grilu je raclette gril, grilovací plocha je mřížkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdělení: hladká grilovací plocha - vhodná pro přípravu steaků, slaniny a vajíček. Žebrovaná grilovací plocha - vhodná pro přípravu masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. 8 pánviček s nepřilnavým povrchem a tepelně izolovanou rukojetí. Plynule regulovatelný termostat se světelnou kontrolkou. Hmotnost grilu 2,9 kg.

Provedení grilu: stolní
Příkon: 1200 W
Velikost: 15 x 45 x 33 cm
 601542
Sdílet
hyundai

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít