Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Olivovník Grow It Olivovník Grow It
 Sada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vašich vlastních olivovníků. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, již brzy můžete ve svém pokoji mít vlastnoručně vypěstovaný typický jihoevropský strom - olivovník, ze kterého můžete v dalších letech sklízet vlastní olivy na přípravu salátů. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele. Návod na pěstování: Olivovník můžete sázet během celého roku. Semena by měla být zaseta jen po povrchu zeminy, nezakrytá. Je dobré si nechat pár semínek v rezervě, kdyby se váš první pokus nepodařil. Pokud chcete mít zbývající semena čerstvá, zabalte je do fólie a zapečeťte lepící páskou nebo sponkou. Olivovníky mají rády teplo. V ideálním případě je můžete po vysetí zakrýt igelitovým sáčkem a umístit na slunné místo v pokojové teplotě asi na 14 - 21 dnů. Vyhněte se plastovým krabičkám do mrazáků, které nepropouští vzduch. V tenčích sáčcích se udrží dostatečná vlhkost a přitom může probíhat výměna vzduchu. Je důležité, aby zakryté osivo nebylo nikdy vystaveno na přímém slunci tak, aby v sáčku/krabičce narostly teploty tak, že by se semínko mohlo uhynout. Pravidelně kontrolujte, zda je povrch dostatečně vlhký. Detailní návod v krabičce. Obsah balení: 1x semínka olivovníku 5x květináč z kokosových vláken 5x výživové hnojivo 5x značkovač k rostlinám 1x návod k použití
0,0 0
299

Olivovník Grow It

Olivovník Grow It

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vašich vlastních olivovníků. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, již brzy můžete ve svém pokoji mít vlastnoručně vypěstovaný typický jihoevropský strom - olivovník, ze kterého můžete v dalších letech sklízet vlastní olivy na přípravu salátů. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.

Návod na pěstování:

Olivovník můžete sázet během celého roku. Semena by měla být zaseta jen po povrchu zeminy, nezakrytá. Je dobré si nechat pár semínek v rezervě, kdyby se váš první pokus nepodařil. Pokud chcete mít zbývající semena čerstvá, zabalte je do fólie a zapečeťte lepící páskou nebo sponkou.

Olivovníky mají rády teplo. V ideálním případě je můžete po vysetí zakrýt igelitovým sáčkem a umístit na slunné místo v pokojové teplotě asi na 14 - 21 dnů. Vyhněte se plastovým krabičkám do mrazáků, které nepropouští vzduch. V tenčích sáčcích se udrží dostatečná vlhkost a přitom může probíhat výměna vzduchu. Je důležité, aby zakryté osivo nebylo nikdy vystaveno na přímém slunci tak, aby v sáčku/krabičce narostly teploty tak, že by se semínko mohlo uhynout. Pravidelně kontrolujte, zda je povrch dostatečně vlhký. Detailní návod v krabičce.

Obsah balení:

  • 1x semínka olivovníku
  • 5x květináč z kokosových vláken
  • 5x výživové hnojivo
  • 5x značkovač k rostlinám
  • 1x návod k použití

 

Typ: rostliny
 500681
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít