Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
ETA 0067 90100 kávomlýnek ETA 0067 90100 kávomlýnek
Tradiční výrobek ETA - mlýnek na kávu dovolí nastavit jemnost mletí a díky tvrdým mlecím kamenům je zachováno jedinečné aroma čerstvě umleté kávy. Velkou výhodou oproti mlýnkům s tříštivými kameny je nízká hlučnost, jednoduchá obsluha, ale zejména z kávy nebudete cítit přepálenost. Podle vaší chuti si můžete ze 6 stupňů vybrat jemnost mletí, oceníte také možnost skladování kávy přímo v násypce mlýnku. Bezpečí při ovládání zajistí protiskluzové nožky a pojistka proti přehřátí.Při uložení oceníte praktický prostor pro navinutí napájecího kabelu.ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.Technické parametry a specifikace: objem násypky pro 100 g zrnkové kávy bezpečnostní tepelná pojistka proti přehřátí protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše délka přívodního kabelu: 110  cm
0,0 0
1599

ETA 0067 90100 kávomlýnek

Doprava zdarma

ETA 0067 90100 kávomlýnek

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTradiční výrobek ETA - mlýnek na kávu dovolí nastavit jemnost mletí a díky tvrdým mlecím kamenům je zachováno jedinečné aroma čerstvě umleté kávy.
 
Velkou výhodou oproti mlýnkům s tříštivými kameny je nízká hlučnost, jednoduchá obsluha, ale zejména z kávy nebudete cítit přepálenost.
 
Podle vaší chuti si můžete ze 6 stupňů vybrat jemnost mletí, oceníte také možnost skladování kávy přímo v násypce mlýnku. Bezpečí při ovládání zajistí protiskluzové nožky a pojistka proti přehřátí.
 
Při uložení oceníte praktický prostor pro navinutí napájecího kabelu.
 
ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
 
Technické parametry a specifikace:
  • objem násypky pro 100 g zrnkové kávy
  • bezpečnostní tepelná pojistka proti přehřátí
  • protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
  • délka přívodního kabelu: 110  cm

Barva: bílá
Příkon: 110 W
 106687
Sdílet
eta

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít