Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Dřevník Sharks SA023, zelená Dřevník Sharks SA023, zelená
Praktický dřevník Sharks pro snadné uskladnění topného dřeva a štípaného dříví. Tento dřevník ocení všichni, kteří topí či přitápí dřevem v krbu, kotli nebo kamnech, příp. uskladňuje dřevo pro udírnu. Díky tomuto dřevníku se podaří udržet palivové dřevo v suchu, příp. uskladněné vlhké dřevo vhodně proschne pro ideální spotřebu. Uskladnění dřeva v dřevníku je ideální, jelikož uložením nepodlehne plísním a nebude znehodnoceno. Jednoduchá montáž, konstrukce z pozinkovaného ocelového rámu o  tloušťce 0,6 mm, tloušťka desky 0,25 mm.
0,0 0
3499

Dřevník Sharks SA023, zelená

Dřevník Sharks SA023, zelená

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPraktický dřevník Sharks pro snadné uskladnění topného dřeva a štípaného dříví. Tento dřevník ocení všichni, kteří topí či přitápí dřevem v krbu, kotli nebo kamnech, příp. uskladňuje dřevo pro udírnu. Díky tomuto dřevníku se podaří udržet palivové dřevo v suchu, příp. uskladněné vlhké dřevo vhodně proschne pro ideální spotřebu. Uskladnění dřeva v dřevníku je ideální, jelikož uložením nepodlehne plísním a nebude znehodnoceno. Jednoduchá montáž, konstrukce z pozinkovaného ocelového rámu o  tloušťce 0,6 mm, tloušťka desky 0,25 mm.

 

Barva: zelená
Délka: 163 cm
Materiál: ocel
Šířka : 102 cm
Výška: 199 cm
 603693
Sdílet
sharks

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít