Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná
 sada 20 kostek s různými dopravními prostředky Sada 20 kostek zobrazujích krtečka s různými dopravními prostředky. Vhodné pro děti od 5 let. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů. 20 kostek v kartonové krabičce. Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny v České republice ze zdravotně nezávadnách materiálů a jsou bezpečnou a kvalitní hračkou. Rozměry balení: 25,5x21x4,5 cm.
0,0 0
289

Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná

Výprodej
Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná

Dřevěné kostky Krtek a dopravní prostředky, 20 kostek, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • sada 20 kostek
  • s různými dopravními prostředky

Sada 20 kostek zobrazujích krtečka s různými dopravními prostředky. Vhodné pro děti od 5 let. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů. 20 kostek v kartonové krabičce.

Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny v České republice ze zdravotně nezávadnách materiálů a jsou bezpečnou a kvalitní hračkou.

 

Rozměry balení: 25,5x21x4,5 cm.

Parametry a specifikace

Barva: mix barev
Materiál: dřevo

Katalogové číslo:

 502089
Sdílet
dinotoys

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít