Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nástěnné hodiny zamilovaní sloni Nástěnné hodiny zamilovaní sloni
Stylové nástěnné hodinys kouzelným motivem slonů mohou být originálním dárkem nebo zajímavým dekoračním doplněním interiéru. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky. Je úžasné pozorovat chování a jednání zvířat. Jak ukazuje zajímavý obrázek na těchto nástěnných hodinách, s láskou a oddaností se můžeme setkat i ve zvířecí říši. Dva zamilovaní sloni jsou toho důkazem. Jak asi jejich vzájemné namlouvání dopadne? Jejich příběh si může každý z nás třeba dovyprávět ve své fantazii.
0,0 0
349
4Home Bytové doplňky a dekorace Hodiny a budíky Nástěnné hodiny Nástěnné hodiny zamilovaní sloni

Nástěnné hodiny zamilovaní sloni

Nástěnné hodiny zamilovaní sloni

Dostupnost: Vyprodáno

PopisStylové nástěnné hodinys kouzelným motivem slonů mohou být originálním dárkem nebo zajímavým dekoračním doplněním interiéru. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den.

 

Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

 

 

Je úžasné pozorovat chování a jednání zvířat. Jak ukazuje zajímavý obrázek na těchto nástěnných hodinách, s láskou a oddaností se můžeme setkat i ve zvířecí říši. Dva zamilovaní sloni jsou toho důkazem. Jak asi jejich vzájemné namlouvání dopadne? Jejich příběh si může každý z nás třeba dovyprávět ve své fantazii.

Barva: šedá
Hloubka: 2 cm
Šířka : 22 cm
Výška: 22 cm
 501229
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít