Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Náramek magnetický s polodrahokamy stříbrná barva Náramek magnetický s polodrahokamy stříbrná barva
 s polodrahokamy 2 barevná provedení 6 účinných magnetů Zlacený magnetický náramek štěstí vyráběný po staletí, polodrahokamy a pradávnými čínskými symboly štěstěny zdobený, změní tento jedinečný náramek životy a štěstí všech, kdo ho nosí. Poprvé byl vytvořen dynastií Sung a bylo zaznamenáno, že uzdraví nemocného - přinese blahobyt chudým – vášnivou lásku osamělým - radost a štěstí trpícím – a všem dlouhý, zdravý život. V tomto nádherném, jemně řemeslně zpracovaném náramku je 5 starověkých čínských posvátných polodrahokamů s odpovídajícími symboly štěstí (za každým kamenem) – plus 6 neobyčejných symbolů dynastie Sung pro věčné požehnání každého aspektu Vašeho života. Vestavěno 6 velmi účiných magnetů (1600 Gaussů každý). Délka 19 cm. Není vhodné pro lidi s kardiostimulátorem a těhotné ženy. Nabízíme ve dvou provedení - pozlacený nebo postříbřený.
0,0 0
199
4Home Dárky a hračky Šperky a hodinky Náramek magnetický s polodrahokamy stříbrná barva

Náramek magnetický s polodrahokamy stříbrná barva

Výprodej

Náramek magnetický s polodrahokamy stříbrná barva

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • s polodrahokamy
  • 2 barevná provedení
  • 6 účinných magnetů

Zlacený magnetický náramek štěstí vyráběný po staletí, polodrahokamy a pradávnými čínskými symboly štěstěny zdobený, změní tento jedinečný náramek životy a štěstí všech, kdo ho nosí. Poprvé byl vytvořen dynastií Sung a bylo zaznamenáno, že uzdraví nemocného - přinese blahobyt chudým – vášnivou lásku osamělým - radost a štěstí trpícím – a všem dlouhý, zdravý život. V tomto nádherném, jemně řemeslně zpracovaném náramku je 5 starověkých čínských posvátných polodrahokamů s odpovídajícími symboly štěstí (za každým kamenem) – plus 6 neobyčejných symbolů dynastie Sung pro věčné požehnání každého aspektu Vašeho života. Vestavěno 6 velmi účiných magnetů (1600 Gaussů každý). Délka 19 cm. Není vhodné pro lidi s kardiostimulátorem a těhotné ženy. Nabízíme ve dvou provedení - pozlacený nebo postříbřený.

Barva: stříbrná
Typ: šperky
 800194
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít