Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sencor SVC 1011GR bezsáčkový vysavač Sencor SVC 1011GR bezsáčkový vysavač
Podlahový vysavač Sencor SVC 1011GR je vhodný i na čištění koberců, čalouněného nábytku, auto sedadel a vhodný také pro vysávání zvířecích chlupů i hluboko uloženého jemného prachu. Vysavač Sencor 1011GR patří do ECO třídy, má o 30 % nižší spotřebu při stejném sacím výkonu. High Efficiency Motor - nová generace motoru s vysokou účinností. Nejsou potřeba žádné sáčky, vysavač pomocí cyklonové technologie odděluje prach od vzduchu a ukládá jej do prachové nádoby o objemu 1,6 l, která je omyvatelná, stejně jako výstupní mikrofiltr. Hepa filtr H13 - je extrémně účinný filtr, odfiltruje ze vzduchu až 99,95 % nečistot, proto je vzduch, který vysavač vypustí čistší, než vzduch který nasaje. Systém měkkého startu nezatěžuje elektrickou síť při náběhu motoru. Balení obsahuje kombinovanou hubici (kartáčová, na čalounění, štěrbinová) a univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem a kovovou spodní plochou. Ještě navíc obsahuje turbohubice a hubice na tvrdé podlahy se štětinami z koňských žíní.
0,0 0
1699
4Home Úklid Vysavače Podlahové vysavače Sencor SVC 1011GR bezsáčkový vysavač

Sencor SVC 1011GR bezsáčkový vysavač

Doprava zdarma

Sencor SVC 1011GR bezsáčkový vysavač

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPodlahový vysavač Sencor SVC 1011GR je vhodný i na čištění koberců, čalouněného nábytku, auto sedadel a vhodný také pro vysávání zvířecích chlupů i hluboko uloženého jemného prachu. Vysavač Sencor 1011GR patří do ECO třídy, má o 30 % nižší spotřebu při stejném sacím výkonu.
 

High Efficiency Motor - nová generace motoru s vysokou účinností. Nejsou potřeba žádné sáčky, vysavač pomocí cyklonové technologie odděluje prach od vzduchu a ukládá jej do prachové nádoby o objemu 1,6 l, která je omyvatelná, stejně jako výstupní mikrofiltr. Hepa filtr H13 - je extrémně účinný filtr, odfiltruje ze vzduchu až 99,95 % nečistot, proto je vzduch, který vysavač vypustí čistší, než vzduch který nasaje. Systém měkkého startu nezatěžuje elektrickou síť při náběhu motoru. Balení obsahuje kombinovanou hubici (kartáčová, na čalounění, štěrbinová) a univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem a kovovou spodní plochou. Ještě navíc obsahuje turbohubice a hubice na tvrdé podlahy se štětinami z koňských žíní.

Barva: zelená
Hloubka: 26,5 cm
Hmotnost: 4,4 kg
Objem sáčku/nádoby: 1,6 l
Příkon: 1400 W
Sací výkon: 300 W
Šířka : 36 cm
Typ vysavače: Bezsáčkový
Výška: 25,5 cm
 604965
Sdílet
sencor

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít