Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
MARIMEX Aquamar - 7 day tablety 1,6kg MARIMEX Aquamar - 7 day tablety 1,6kg
 pomalu rozpustné Pomalu rozpustné velké tablety pro průběžné udržování hladiny chloru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Protiporostový prostředek účinný proti řasám, plísním, bakteriím a virům. Tablety se přidávají sběračem (skimmerem), dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí nebo plovákem při zapnutém filtračním zařízení. Jedná se o 200 g tablety, které se sami rozpouštějí více než týden, díky čemuž ušetříte čas věnovaný průběžné starosti o bazén. Dávkování:- před prvním použitím chlorových tablet upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2- poté proveďte preventivní ošetření rychlorozpustným chlórovým přípravkem AQuaMar Quick - dále proveďte ošetření stabilizátorem chloru AQuaMar Chlor Stabil dle teploty vody pak přidávejte každých 5 - 8 dnů 1 až 2 tablety na 30 m3 (30 000l)- vody do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety Přesné dávkování je specifikováno na obalu produktu.
0,0 0
383

MARIMEX Aquamar - 7 day tablety 1,6kg

Výprodej

MARIMEX Aquamar - 7 day tablety 1,6kg

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pomalu rozpustné

 

Pomalu rozpustné velké tablety pro průběžné udržování hladiny chloru po použití granulátu AQuaMar Quick Chlor. Protiporostový prostředek účinný proti řasám, plísním, bakteriím a virům.
Tablety se přidávají sběračem (skimmerem), dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí nebo plovákem při zapnutém filtračním zařízení.

 

Jedná se o 200 g tablety, které se sami rozpouštějí více než týden, díky čemuž ušetříte čas věnovaný průběžné starosti o bazén.

 

Dávkování:
- před prvním použitím chlorových tablet upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2
- poté proveďte preventivní ošetření rychlorozpustným chlórovým přípravkem AQuaMar Quick
- dále proveďte ošetření stabilizátorem chloru AQuaMar Chlor Stabil dle teploty vody pak přidávejte každých 5 - 8 dnů 1 až 2 tablety na 30 m3 (30 000l)
- vody do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety

 

Přesné dávkování je specifikováno na obalu produktu.

 603773
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít