Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta BIRDS bílá, sada 4 ks 3D tapeta BIRDS bílá, sada 4 ks
 3D tapeta BIRDS bílá představuje nejvíc poetickou kolekci porcelánových 3D tapet. Poštolka, vlaštovka, hrdlička, nebo klasický kosák z Vaší zahrady. Připadá-li Vám vaše okolí příliš šedé a vyprahlé, město vás dusí, potom to je to, co potřebujete. Set obsahuje 4 díly.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže. Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Rozměry jednotlivých objektů: 28 x 15 cm 14 x 23 cm 23 x 11 cm 7 x 27 cm
0,0 0
959
4Home Bytové doplňky a dekorace 3D tapety 3D tapeta BIRDS bílá, sada 4 ks

3D tapeta BIRDS bílá, sada 4 ks

3D tapeta BIRDS bílá, sada 4 ks

Dostupnost: Vyprodáno

Popis3D tapeta BIRDS bílá představuje nejvíc poetickou kolekci porcelánových 3D tapet. Poštolka, vlaštovka, hrdlička, nebo klasický kosák z Vaší zahrady. Připadá-li Vám vaše okolí příliš šedé a vyprahlé, město vás dusí, potom to je to, co potřebujete. Set obsahuje 4 díly.

3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.

Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.

Rozměry jednotlivých objektů:
28 x 15 cm
14 x 23 cm
23 x 11 cm
7 x 27 cm

Barva: bílá
Materiál: porcelán
Počet kusů v sadě: 4 ks
 502029
Sdílet
studiopirscporcelain

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít