Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
LanitPlast SkyLing Palram 6 x 8 zahradní domek LanitPlast SkyLing Palram 6 x 8 zahradní domek
Plastový zahradní domek k uskladnění zahrádkařských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Zahradní domek má kovovou nosnou konstrukci a zbytek domku (stěny, střecha, výplně dveří, podlaha) je vyroben z nerozbitného plastu (polykarbonát - PC). Střecha je největší výhodou tohoto domku - je vyrobena ze speciálního nerozbitného polykarbonátu v kovově šedé jednostranně průsvitné barvě. Do domku tak celou střechou proniká difuzní světlo, které zajistí dokonalé prosvětlení celého vnitřního prostoru. Barva střechy současně zvýšenou měrou omezuje množství tepla pronikajícího do domku - tepelné spektrum slunečního záření je materiálem střechy z velké většiny odraženo zpět do vnějšího prostoru. Stěny domku jsou z neprůhledného šedého polykarbonátu. Sklon střechy je cca 30 stupňů, což výrazně snižuje množství a tlak sněhu na střechu.
0,0 0
15111
4Home Zahrada a hobby Zahradní domky a skleníky Zahradní domky LanitPlast SkyLing Palram 6 x 8 zahradní domek

LanitPlast SkyLing Palram 6 x 8 zahradní domek

LanitPlast SkyLing Palram 6 x 8 zahradní domek

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPlastový zahradní domek k uskladnění zahrádkařských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Zahradní domek má kovovou nosnou konstrukci a zbytek domku (stěny, střecha, výplně dveří, podlaha) je vyroben z nerozbitného plastu (polykarbonát - PC). Střecha je největší výhodou tohoto domku - je vyrobena ze speciálního nerozbitného polykarbonátu v kovově šedé jednostranně průsvitné barvě. Do domku tak celou střechou proniká difuzní světlo, které zajistí dokonalé prosvětlení celého vnitřního prostoru. Barva střechy současně zvýšenou měrou omezuje množství tepla pronikajícího do domku - tepelné spektrum slunečního záření je materiálem střechy z velké většiny odraženo zpět do vnějšího prostoru. Stěny domku jsou z neprůhledného šedého polykarbonátu. Sklon střechy je cca 30 stupňů, což výrazně snižuje množství a tlak sněhu na střechu.

Barva: hnědá
Délka: 231 cm
Materiál: plast
Šířka : 195 cm
 604864
Sdílet
lanitplast

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít