Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
4Home Aktuality Upozornění!Uzavření prodejny Praha + problémové lokality pro doručování zásilek v souvislosti s povodněmi

Upozornění!Uzavření prodejny Praha + problémové lokality pro doručování zásilek v souvislosti s povodněmi

03. 06. 2013 | V souvisosti s aktuální povodňovou situací jsme nuceni dočasně uzavřít naši prodejnu v Praze. Zároveň může v určitých lokalitách dojít ke zdržení doručení zásilek doručovaných přepravcem DPD i prostřednictvím České pošty.

Vážení zákazníci,

z důvodu aktuální povodňové situace jsme nuceni dočasně uzavřít naši prodejnu a výdejní místo v Praze. Omlouváme se za případné zpoždění při dodání zásilek na toto výdejní místo a děkujeme za pochopení.

 

Zpoždění při dodání zásilek může nastat také u dopravce DPD i České pošty:

Vážení zákazníci,
Vzhledem k aktuální povodňové situaci se omlouváme za případné zdržení při doručování zásilek. V příloze naleznete seznam oblastí s velmi obtížnou dopravní dostupností. Aktuální stav Vašich zásilek sledujte na www.dpd.cz nebo volejte zákaznickou linku 841700700.
S našimu kurýry DPD děláme maximum.
Děkujeme za pochopení
Vaše DPD

Seznam rizikových lokalit pro doručení prostřednictvím DPD nalezene ZDE>>

Informace k omezením týkajícím se doručení Českou poštou naleznete ZDE>>

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít