Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
stříbrné přívěsky stříbrné přívěsky
 Porcelánové přívěsky zasazené v pravém stříbře s motivy svatých budou pro každého nádherným a hodnotným dárkem. Stejné nosily už naše babičky a prababičky a jejich obliba je stále velká. Nabízíme přívěsek Madony - z druhé strany pak "Sanct Maria Mater Dei ora pro nobis" (Svatá Marie, matko boží, oroduj za nás), dále přívěsek Madony s dítětem - z druhé strany "Sancta Maria Mater Dei" (Svatá Marie Matka Boží) a přívěsek Ježíše - z druhé strany "Sacratissimum Cor jesu" (Nejsvatšjší srdce Ježíšovo). Rozměry: 2,5 x 2 cm. Stříbro - ryzost 835/1000.
0,0 0
599
4Home Dárky a hračky Šperky a hodinky stříbrné přívěsky

stříbrné přívěsky

stříbrné přívěsky

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPorcelánové přívěsky zasazené v pravém stříbře s motivy svatých budou pro každého nádherným a hodnotným dárkem. Stejné nosily už naše babičky a prababičky a jejich obliba je stále velká. Nabízíme přívěsek Madony - z druhé strany pak "Sanct Maria Mater Dei ora pro nobis" (Svatá Marie, matko boží, oroduj za nás), dále přívěsek Madony s dítětem - z druhé strany "Sancta Maria Mater Dei" (Svatá Marie Matka Boží) a přívěsek Ježíše - z druhé strany "Sacratissimum Cor jesu" (Nejsvatšjší srdce Ježíšovo).

Rozměry: 2,5 x 2 cm.

Stříbro - ryzost 835/1000.

 800077
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít