Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu
Rychlý a jednoduchý úklid se suchýma rukama, oválný kbelík s třecími vroubkovanými stěnami a efektivním ždímacím systémem zabudovaném v rukojeti, není potřeba žádný pedál na ždímání, díky efektivnímu ždímání je možné používat na všechny typy podlah, včetně dřevěných, velmi jednoduché ždímání v několika krocích: mop se vložením do kbelíku automaticky složí do tvaru U, kde se namočí a speciální systém vroubků pomůže odstranit nečistoty z náhrady. Po namočení mopu dejte mop do druhé části, kde je ždímací systém. Pomocí tahu rukojeti nahoru a dolů roztáčíte mop a ten se vyždímá. Míru vlhkosti ovlivňujete délkou ždímání. Po vyždímání položte mop na podlahu a přitáhněte tyč směrem k sobě, strany mopu se uvolní a můžete začít s úklidem.Ždímání je založeno na rotačním systému, který účinně vyždímá mop za Vás a Vaše ruce tak zůstanou naprosto suché a čisté. Vaše podlaha dostane šetrnou, ale účinnou péči ať už se jedná o podlahu dřevěnou, plovoucí nebo z linolea. Míru vlhkosti mopu si řídíte sami, dle délky ždímaní.Hlava mopu má náhradu z mikrovlákna, která je tvořena z tisíce vláken a to zaručuje intenzivnější kontakt s podlahou. Úklid je účinný i bez čisticích prostředků. Materiál je vysoce absorpční a pohlcuje nečistoty do svojí struktury. Náhradu lze snadno sejmou a vyprat v pračce.Snadnou manipulaci s mopem umožňuje otočná hlava o 360°, úklid je tak snadný kolem nábytku, v rozích a pod nábytkem.Oceníte velmi snadné ovládání, v několika málo krocích. Vytírací plocha mopu je přibližně 33 × 14 cm.ZDARMA Cif na podlahu! (Cif ve více variantách bez možnosti výběru)
4,5 28
889
4Home Úklid Mopy a kbelíky Mopy Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu

Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu

Výprodej

Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu

Dostupnost: Vyprodáno

PopisRychlý a jednoduchý úklid se suchýma rukama, oválný kbelík s třecími vroubkovanými stěnami a efektivním ždímacím systémem zabudovaném v rukojeti, není potřeba žádný pedál na ždímání, díky efektivnímu ždímání je možné používat na všechny typy podlah, včetně dřevěných, velmi jednoduché ždímání v několika krocích:
 
  1. mop se vložením do kbelíku automaticky složí do tvaru U, kde se namočí a speciální systém vroubků pomůže odstranit nečistoty z náhrady.
  2. Po namočení mopu dejte mop do druhé části, kde je ždímací systém.
  3. Pomocí tahu rukojeti nahoru a dolů roztáčíte mop a ten se vyždímá. Míru vlhkosti ovlivňujete délkou ždímání.
  4. Po vyždímání položte mop na podlahu a přitáhněte tyč směrem k sobě, strany mopu se uvolní a můžete začít s úklidem.
 
Ždímání je založeno na rotačním systému, který účinně vyždímá mop za Vás a Vaše ruce tak zůstanou naprosto suché a čisté. Vaše podlaha dostane šetrnou, ale účinnou péči ať už se jedná o podlahu dřevěnou, plovoucí nebo z linolea. Míru vlhkosti mopu si řídíte sami, dle délky ždímaní.
 
Hlava mopu má náhradu z mikrovlákna, která je tvořena z tisíce vláken a to zaručuje intenzivnější kontakt s podlahou. Úklid je účinný i bez čisticích prostředků. Materiál je vysoce absorpční a pohlcuje nečistoty do svojí struktury. Náhradu lze snadno sejmou a vyprat v pračce.
 
Snadnou manipulaci s mopem umožňuje otočná hlava o 360°, úklid je tak snadný kolem nábytku, v rozích a pod nábytkem.Oceníte velmi snadné ovládání, v několika málo krocích. Vytírací plocha mopu je přibližně 33 × 14 cm.
 
ZDARMA Cif na podlahu! (Cif ve více variantách bez možnosti výběru)

Barva: modrá
Materiál: plast
 833998
Sdílet
spontex

Hodnocení

4,5 (28 hodnocení)
96 % zákazníků doporučuje
16 recenzí

Dotazy

Tento produkt má 1 dotaz

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít