Sharks Flexi zahradní hadice, zelená Sharks Flexi zahradní hadice, zelená
Smršťovací zahradní hadice flexi GT22M je vhodným a velice praktickým doplňkem pro údržbu vaší zahrady. Její kouzlo spočívá až v trojnásobném prodloužení své standardní délky v závislosti na tlaku vody z napojeného řádu. Hadice tak nalezne využití nejen na zahradě, ale také při ostatních běžných činnostech, čištění přístupových cest, omývání omítky či oken nebo při oplachování automobilu.Hadice je vyrobena z vysoce kvalitní a odolné polyesterové tkaniny a dvouvrstvé stěny polymeru, který je odolný vůči poškození. K flexi hadici je k dispozici zajímavé příslušenství jako: praktické rychlospojky, redukce nebo stříkací pistole se sedmi stupni rozprašování.Rozměry: původní délka: 7,5 m pracovní délka: až 22,5 m vnitřní průměr hadice: 6 mm vnější průměr hadice: 9,5 mm
4,0 23
559

Sharks Flexi zahradní hadice, zelená

Sharks Flexi zahradní hadice, zelená

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSmršťovací zahradní hadice flexi GT22M je vhodným a velice praktickým doplňkem pro údržbu vaší zahrady. Její kouzlo spočívá až v trojnásobném prodloužení své standardní délky v závislosti na tlaku vody z napojeného řádu. Hadice tak nalezne využití nejen na zahradě, ale také při ostatních běžných činnostech, čištění přístupových cest, omývání omítky či oken nebo při oplachování automobilu.
 
Hadice je vyrobena z vysoce kvalitní a odolné polyesterové tkaniny a dvouvrstvé stěny polymeru, který je odolný vůči poškození. K flexi hadici je k dispozici zajímavé příslušenství jako: praktické rychlospojky, redukce nebo stříkací pistole se sedmi stupni rozprašování.
 
Rozměry:
  • původní délka: 7,5 m
  • pracovní délka: až 22,5 m
  • vnitřní průměr hadice: 6 mm
  • vnější průměr hadice: 9,5 mm

Parametry a specifikace

Barva: zelená
Hmotnost: 0,5 kg
Materiál: 100% polyester

Katalogové číslo:

 677264
Sdílet
sharks

Hodnocení

4,0 (23 hodnocení)
86 % zákazníků doporučuje
5 recenzí

Dotazy

Tento produkt má 2 dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení