Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x
 izoluje teplo celoroční Český výrobek Přikrývky a polštáře AntiStress získaly výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí a tudíž Vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek. Přikrývky a polštáře AntiStress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina AntiStress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Jemná mikrovláknová tkanina je protkána sítí karbonových vláken, které zajišťují funkčnost tkaniny. Karbonové vlákno slouží převážně k odvodu statické elektřiny, napětí a tudíž stresu těla zákazníka. Díky tomuto má zákazník velice kvalitní a spokojený spánek.Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovláken a svou nemačkavostí.Tkanina AntiStress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Celoroční přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí.Spojením dvou materiálů (tkanina AntiStress a termicky pojené duté vlákno) se přikrývky AntiStress zařadily mezi velmi žádané a velmi populární produkty.Přikrývky i polštáře AntiStress jsou vhodné pro alergiky. Složení polštářů AntiStress: Povrch: tkanina AntiStress - 98% polyester - mikrovlákno 2% karbonová vlákna Výplň: 100% polyester - kuličkové duté vlákno Pomocná textilie: 100% polypropylen (netkaná textilie) Složení přikrývky: Povrch: tkanina 100% polyester mikrovlákno + sít karbonových vláken Výplň:100% polyester (duté vlákno) Hmotnosti: Polštář: 700 g Přikrývka: 850 g Rozměry: 140 x 200, 70 x 90 cm
0,0 0
-1
4Home Bytový textil Polštáře a přikrývky Sety přikrývek a polštářů set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

set polštář + přikrývka celoroční AntiStress, 70 x

Dostupnost: neaktivní produkt

Popis  • izoluje teplo
  • celoroční
  • Český výrobek

Přikrývky a polštáře AntiStress získaly výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí a tudíž Vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek.

Přikrývky a polštáře AntiStress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina AntiStress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Jemná mikrovláknová tkanina je protkána sítí karbonových vláken, které zajišťují funkčnost tkaniny. Karbonové vlákno slouží převážně k odvodu statické elektřiny, napětí a tudíž stresu těla zákazníka. Díky tomuto má zákazník velice kvalitní a spokojený spánek.
Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovláken a svou nemačkavostí.
Tkanina AntiStress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje.

 

Celoroční přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí.
Spojením dvou materiálů (tkanina AntiStress a termicky pojené duté vlákno) se přikrývky AntiStress zařadily mezi velmi žádané a velmi populární produkty.
Přikrývky i polštáře AntiStress jsou vhodné pro alergiky.

 

Složení polštářů AntiStress:

  • Povrch: tkanina AntiStress - 98% polyester - mikrovlákno 2% karbonová vlákna
  • Výplň: 100% polyester - kuličkové duté vlákno
  • Pomocná textilie: 100% polypropylen (netkaná textilie)

 

Složení přikrývky:

  • Povrch: tkanina 100% polyester mikrovlákno + sít karbonových vláken
  • Výplň:100% polyester (duté vlákno)

 

Hmotnosti:

  • Polštář: 700 g
  • Přikrývka: 850 g

 

Rozměry: 140 x 200, 70 x 90 cm

 

Barva: bílá
Materiál: 100% polyester
Materiál výplně: duté vlákno
 214594K2
Sdílet
kvalitex

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít