Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Pánské tričko s ekvalizérem, model 2, M Pánské tričko s ekvalizérem, model 2, M
 Tričko s ekvalizérem reaguje na zvuk z okolí, svítí intenzivním neonovým světlem, tak jako ekvalizér domácí sestavy HI-FI. Majitel našeho trička s ekvalizérem si může být jist, že na žádné párty nebo diskotéce nezůstane bez povšimnutí. Tričko dělá dojem na každého a nemůžete v něm být "neviditelní". Většina lidí při pohledu na hudebně svítící tričko T-shirt reaguje udiveně a ptají se sami sebe, jak funguje a bez výjimky u každého vyvolává zvědavost a úsměv. Nabízíme Vám nyní tato trička za nejlepší cenu na trhu. Jak to funguje?Tričko s ekvalizérem má místo obyčejného potisku tenký elastický panel s elektroluminescencí. Panel je utvořen z umělé látky. Na dotek připomíná obal sešitu a jeho tloušťku lze přirovnat k tloušťce občanského průkazu. Na panelu nejsou žádné LED diody, žárovky ani podobné tradiční zdroje světla. Panel T-shirt k svícení využívá elektroluminescenční jev. Speciální substance nanesená na jeho povrch způsobuje intenzivní svícení rovné elektrické energii. Jak tričko prát?Svítící panel i ostatní elementy jdou lehce sundat. Panel je připevněn na suchém zipu, tedy v případě praní trička můžete panel bez potíží odlepit, vystačí pouze odpojit kabel ovladače a sejmout emblém. Tričko je nejlepší prát ručně. Obsah balení:1x Tričko1x Ekvalizér panel1x Přívodní kabel s klipsou Dostupné velikosti:S - délka 71 cm - šířka 100 cmM - délka 73 cm -šířka - 104 cmL - délka 75 cm - šířka - 108 cmXL- délka 77 cm - šířka - 112 cmXXL - délka 79 cm -šířka - 116 cm
0,0 0
649
4Home Dárky a hračky Párty a gadgets Párty vychytávky Pánské tričko s ekvalizérem, model 2, M

Pánské tričko s ekvalizérem, model 2, M

Pánské tričko s ekvalizérem, model 2, M

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTričko s ekvalizérem reaguje na zvuk z okolí, svítí intenzivním neonovým světlem, tak jako ekvalizér domácí sestavy HI-FI. Majitel našeho trička s ekvalizérem si může být jist, že na žádné párty nebo diskotéce nezůstane bez povšimnutí. Tričko dělá dojem na každého a nemůžete v něm být "neviditelní". Většina lidí při pohledu na hudebně svítící tričko T-shirt reaguje udiveně a ptají se sami sebe, jak funguje a bez výjimky u každého vyvolává zvědavost a úsměv. Nabízíme Vám nyní tato trička za nejlepší cenu na trhu.


Jak to funguje?
Tričko s ekvalizérem má místo obyčejného potisku tenký elastický panel s elektroluminescencí. Panel je utvořen z umělé látky. Na dotek připomíná obal sešitu a jeho tloušťku lze přirovnat k tloušťce občanského průkazu. Na panelu nejsou žádné LED diody, žárovky ani podobné tradiční zdroje světla. Panel T-shirt k svícení využívá elektroluminescenční jev. Speciální substance nanesená na jeho povrch způsobuje intenzivní svícení rovné elektrické energii.


Jak tričko prát?
Svítící panel i ostatní elementy jdou lehce sundat
. Panel je připevněn na suchém zipu, tedy v případě praní trička můžete panel bez potíží odlepit, vystačí pouze odpojit kabel ovladače a sejmout emblém. Tričko je nejlepší prát ručně.

Obsah balení:
1x Tričko
1x Ekvalizér panel
1x Přívodní kabel s klipsou

Dostupné velikosti:
S - délka 71 cm - šířka 100 cm
M - délka 73 cm -šířka - 104 cm
L - délka 75 cm - šířka - 108 cm
XL- délka 77 cm - šířka - 112 cm
XXL - délka 79 cm -šířka - 116 cm

Velikost: M
 500842
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít