Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Přírodní hojivý krém pro psy Hot Spot REBEL DOG Přírodní hojivý krém pro psy Hot Spot REBEL DOG
 čistě přírodní Hojivý čistě přírodní krém pro psy určený k ošetření svědivého mokvavého kožního onemocnění psů způsobené vnější příčinou, např. zapařením kůže po koupání, kousnutím hmyzem, drobným poraněním. Hot Spot je provázen vysokou svědivostí, drbáním, olizováním kůže s následným mokváním, vypadáním srsti v poškozené oblasti a vytvořením typického mokvavého a velmi bolestivého místa na kůži psa. Krém pomáhá snižovat bolest, otok, zánět a svědění. Zvlhčuje suchou pokožku. Můžete jej používat také ke zklidnění kůže po drobných poraněních, kousnutí hmyzem nebo při podráždění kůže z různých příčin. Bez stereoidů, aromat, čistě přírodní, netoxický, nemastná formule.
0,0 0
289
4Home Péče o zdraví, kosmetika Přírodní hojivý krém pro psy Hot Spot REBEL DOG

Přírodní hojivý krém pro psy Hot Spot REBEL DOG

Výprodej

Přírodní hojivý krém pro psy Hot Spot REBEL DOG

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • čistě přírodní

Hojivý čistě přírodní krém pro psy určený k ošetření svědivého mokvavého kožního onemocnění psů způsobené vnější příčinou, např. zapařením kůže po koupání, kousnutím hmyzem, drobným poraněním. Hot Spot je provázen vysokou svědivostí, drbáním, olizováním kůže s následným mokváním, vypadáním srsti v poškozené oblasti a vytvořením typického mokvavého a velmi bolestivého místa na kůži psa. Krém pomáhá snižovat bolest, otok, zánět a svědění. Zvlhčuje suchou pokožku. Můžete jej používat také ke zklidnění kůže po drobných poraněních, kousnutí hmyzem nebo při podráždění kůže z různých příčin. Bez stereoidů, aromat, čistě přírodní, netoxický, nemastná formule.

 400595
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít