Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Princess 11 2350 kontaktní gril Princess 11 2350 kontaktní gril
Kontaktní gril Princess 11 2350  pro ještě snadnější grilování. Masivní provedení s pláštěm z nerezové oceli s úpravou proti otiskům prstů. Vrchní deska se automaticky přizpůsobí tloušťce grilované potraviny.  Pečicí ploténky grilu mají kvalitní nepřipékavou úpravu na bázi teflonu pro snadnou údržbu a jsou vyjímatelné. Kontaktní gril je vybaven plynule nastavitelným termostatem pro optimální propečení pokrmu - 100 - 230 °C - takže si můžete zvolit sami vhodnou teplotu pro různé druhy potravin. Výhodou je vroubkovaný povrch pečicích plotének pro snadný odvod přebytečného tuku a méně kalorický pokrm. Na boční straně každé pečicí plotny je umístěn drenážní žlábek pro odkapávání tuku. Součástí balení jsou dvě plastikové mističky, které se pod žlábek postaví. Gril má ve spodní části také schránku na tuk.Velkou výhodou tohoto grilu je možnost aretace - gril je lze nastavit i tak, že mezera mezi pečicími plotnami grilu je 4 cm - ideální například pro přípravu steaku se sýrem a podobných pochoutek,  kdy nelze horní desku přitlačit na potravinu.  Můžete jej také zcela rozložit a použít jako klasický stolní gril.  Kontaktní gril Princess má vysoký výkon - maso bude podle tloušťky hotové za 5-8 minut.  Rukojeti grilu zůstávají chladné a ve spodní části výrobku je praktická schránka na přívodní kabel, který nikde nepřekáží. Výhody grilu Princess: masivní plášť z nerezové oceli povrchová úprava proti otiskům prstů vrchní deska se automaticky přizpůsobí tloušťce potraviny vyjímatelné ploténky drenážní žlábek pro odkapávání tuku, schránka na tuk kvalitní povrchová úprava proti připékání plynule nastavitelný termostat 100 - 230 °C možnost aretace možnost rozložení a použití obou grilovacích ploch samostatně vysoký výkon světelná kontrolka odizolované rukojeti schránka na přívodní kabel
0,0 0
1799
4Home Domácí spotřebiče Elektrické grily Princess 11 2350 kontaktní gril

Princess 11 2350 kontaktní gril

Doprava zdarma

Princess 11 2350 kontaktní gril

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKontaktní gril Princess 11 2350  pro ještě snadnější grilování. Masivní provedení s pláštěm z nerezové oceli s úpravou proti otiskům prstů. Vrchní deska se automaticky přizpůsobí tloušťce grilované potraviny.  Pečicí ploténky grilu mají kvalitní nepřipékavou úpravu na bázi teflonu pro snadnou údržbu a jsou vyjímatelné. Kontaktní gril je vybaven plynule nastavitelným termostatem pro optimální propečení pokrmu - 100 - 230 °C - takže si můžete zvolit sami vhodnou teplotu pro různé druhy potravin. 
 
Výhodou je vroubkovaný povrch pečicích plotének pro snadný odvod přebytečného tuku a méně kalorický pokrm. Na boční straně každé pečicí plotny je umístěn drenážní žlábek pro odkapávání tuku. Součástí balení jsou dvě plastikové mističky, které se pod žlábek postaví. Gril má ve spodní části také schránku na tuk.
 
Velkou výhodou tohoto grilu je možnost aretace - gril je lze nastavit i tak, že mezera mezi pečicími plotnami grilu je 4 cm - ideální například pro přípravu steaku se sýrem a podobných pochoutek,  kdy nelze horní desku přitlačit na potravinu.  Můžete jej také zcela rozložit a použít jako klasický stolní gril.  Kontaktní gril Princess má vysoký výkon - maso bude podle tloušťky hotové za 5-8 minut.  Rukojeti grilu zůstávají chladné a ve spodní části výrobku je praktická schránka na přívodní kabel, který nikde nepřekáží.
 
Výhody grilu Princess:
 • masivní plášť z nerezové oceli
 • povrchová úprava proti otiskům prstů
 • vrchní deska se automaticky přizpůsobí tloušťce potraviny
 • vyjímatelné ploténky
 • drenážní žlábek pro odkapávání tuku, schránka na tuk
 • kvalitní povrchová úprava proti připékání
 • plynule nastavitelný termostat 100 - 230 °C
 • možnost aretace
 • možnost rozložení a použití obou grilovacích ploch samostatně
 • vysoký výkon
 • světelná kontrolka
 • odizolované rukojeti
 • schránka na přívodní kabel

Délka: 41,5 cm
Materiál: nerez
Provedení grilu: stolní
Příkon: 2000 W
Šířka : 33 cm
Výška: 13 cm
 674717
Sdílet
princess

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít