Menu
Pingi M odvlhčovač vzduchu Pingi M odvlhčovač vzduchu
 lze používat opakovaně Chytrý mini pohlcovač vlhkosti v produktové řadě Pingi Basic. Bojuje se zápachem zatuchliny a plísněmi. Vhodný k použití v kuchyňské lince, šatnících, zásuvkách, botnících, knihovnách apod. Neprosakuje ani nepřetéká, je bezpečný k použití, atraktivní vzhled zapadne do každého prostředí a navíc je Pingi ekologický. V provozu je bez elektřiny, baterií, tablet nebo jiných náplní.Tento výrobek poskytuje vše, co očekáváte od pohlcovače vlhkosti. Jakmile je Pingi mini nasycen vlhkostí, speciální indikátor změní barvu - když se barva indikátoru změní z modré na růžovou, je nutné Pingi nabít. Nabíjení probíhá v mikrovlnné troubě a trvá 3 minuty. Specifikace: absorpční kapacita 60 ml/ jeden cyklus vysušení odvlhčovače proběhne vložením do mikrovlné trouby na 3 minuty pro místnosti do 3 m3
0,0 0
119

Pingi M odvlhčovač vzduchu

Pingi M odvlhčovač vzduchu

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • lze používat opakovaně

Chytrý mini pohlcovač vlhkosti v produktové řadě Pingi Basic. Bojuje se zápachem zatuchliny a plísněmi. Vhodný k použití v kuchyňské lince, šatnících, zásuvkách, botnících, knihovnách apod. Neprosakuje ani nepřetéká, je bezpečný k použití, atraktivní vzhled zapadne do každého prostředí a navíc je Pingi ekologický. V provozu je bez elektřiny, baterií, tablet nebo jiných náplní.Tento výrobek poskytuje vše, co očekáváte od pohlcovače vlhkosti.

Jakmile je Pingi mini nasycen vlhkostí, speciální indikátor změní barvu - když se barva indikátoru změní z modré na růžovou, je nutné Pingi nabít. Nabíjení probíhá v mikrovlnné troubě a trvá 3 minuty.

 

 

Specifikace:

  • absorpční kapacita 60 ml/ jeden cyklus
  • vysušení odvlhčovače proběhne vložením do mikrovlné trouby na 3 minuty
  • pro místnosti do 3 m3

 571005
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít