Menu
Natahovací čtyřřadý sušák Natahovací čtyřřadý sušák
Sušák na prádlo natahovací čtyřřadý, vhodný i do těch nejmenších prostor z toho důvodu, že po usušení prádla je možné sušák stáhnout. Sušák je nutné připevnit vždy mezi dvě zdi, šňůry zůstávají napnuté díky manuálnímu natažení a zafixování.Návod k použití: Sušák upevněte na zeď za pomocí šroubů a hmoždinek tak, aby byl vodorovně. Sušák je možné odvíjet až do vzdálenosti 3,66 m. Na prostější straně připevněte do zdi skoby tak, aby bylo možné zavěsit do nich odvíjející část. Zamkněte aretovací kolečko, aby se šňůry neprověsily. Poté už je sušák připraven. Prádlo můžete věšet na čtyři řady šňůr v maximální celkové délce 14,64 m.Rozměry: ve složeném stavu 29×6×6 cm; rozpětí natažených šňůr 3,66 mObsah balení: sušák na prádlo se samonavíjejícím mechanismem a aretujícím kolečkem 4× šňůra šroubky a skoby, hmoždinky
2,5 4
149

Natahovací čtyřřadý sušák

Natahovací čtyřřadý sušák

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSušák na prádlo natahovací čtyřřadý, vhodný i do těch nejmenších prostor z toho důvodu, že po usušení prádla je možné sušák stáhnout. Sušák je nutné připevnit vždy mezi dvě zdi, šňůry zůstávají napnuté díky manuálnímu natažení a zafixování.
 
Návod k použití: Sušák upevněte na zeď za pomocí šroubů a hmoždinek tak, aby byl vodorovně. Sušák je možné odvíjet až do vzdálenosti 3,66 m. Na prostější straně připevněte do zdi skoby tak, aby bylo možné zavěsit do nich odvíjející část. Zamkněte aretovací kolečko, aby se šňůry neprověsily. Poté už je sušák připraven. Prádlo můžete věšet na čtyři řady šňůr v maximální celkové délce 14,64 m.
 
Rozměry: ve složeném stavu 29×6×6 cm; rozpětí natažených šňůr 3,66 m
 
Obsah balení:
  • sušák na prádlo se samonavíjejícím mechanismem a aretujícím kolečkem
  • 4× šňůra
  • šroubky a skoby, hmoždinky

 800853
Sdílet

Hodnocení

2,5 (4 hodnocení)
75 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít