Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nástěnné hodiny Pomocníci do kuchyně Nástěnné hodiny Pomocníci do kuchyně
Tihle dva, šikovný kuchař s pohotovou kuchtičkou, jsou radostí pro každou kuchyň. A že jsou pouze namalovaní na hodinách?! To přece nevadí. Budou hlídat přesný čas, aby se vám v troubě něco nepřipálilo... Při pohledu na ně vám půjde vaření nebo mytí nádobí doslova od ruky. Nástěnné hodiny - ruční práce česká výroba - decoupage na sololakové bíle podlepené desce. Mohou být originálním dárkem nebo zajímavým dekoračním doplněním interiéru. Na zdi vypadají opravdu zajímavě. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.
0,0 0
349
4Home Bytové doplňky a dekorace Hodiny a budíky Nástěnné hodiny Nástěnné hodiny Pomocníci do kuchyně

Nástěnné hodiny Pomocníci do kuchyně

Nástěnné hodiny Pomocníci do kuchyně

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTihle dva, šikovný kuchař s pohotovou kuchtičkou, jsou radostí pro každou kuchyň. A že jsou pouze namalovaní na hodinách?! To přece nevadí. Budou hlídat přesný čas, aby se vám v troubě něco nepřipálilo... Při pohledu na ně vám půjde vaření nebo mytí nádobí doslova od ruky.

 

Nástěnné hodiny - ruční práce česká výroba - decoupage na sololakové bíle podlepené desce. Mohou být originálním dárkem nebo zajímavým dekoračním doplněním interiéru. Na zdi vypadají opravdu zajímavě. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

Barva: modrá
Hloubka: 2 cm
Šířka : 22 cm
Výška: 22 cm
 501487
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít