Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Mikrovláknové utěrky Mikrovláknové utěrky
 sada 9 kusů výborně savé 100% účinné Velmi výhodná sada 8 ks utěrek a hadru na podlahu jednoznačně zpříjemní Váš úklid. Již žádné extra čistící utěrky a čistící prostředky na různé povrchy, stačí Vám pouze utěrka z mikrovlákna. Vyznačuje se vysokým čistícím a absorpčním účinkem, eliminuje z čištěného povrchu více jak 99% baktérií. Po jejich použití není potřeba dodatečného leštění. Při čistění jakéhokoliv povrchu lze použít pouze vodu. Náklady na úklid se sníží v průměru o 80%. Výrobce zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Jsou šetrné k životnímu prostředí. Rozměry utěrky: 8 x 30 x 30 cm, hadr na podlahu: 60 x 40 cm.
0,0 0
279
4Home Chňapky, utěrky, zástěry Mikrovláknové utěrky

Mikrovláknové utěrky

Mikrovláknové utěrky

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • sada 9 kusů
  • výborně savé
  • 100% účinné

Velmi výhodná sada 8 ks utěrek a hadru na podlahu jednoznačně zpříjemní Váš úklid. Již žádné extra čistící utěrky a čistící prostředky na různé povrchy, stačí Vám pouze utěrka z mikrovlákna. Vyznačuje se vysokým čistícím a absorpčním účinkem, eliminuje z čištěného povrchu více jak 99% baktérií. Po jejich použití není potřeba dodatečného leštění. Při čistění jakéhokoliv povrchu lze použít pouze vodu. Náklady na úklid se sníží v průměru o 80%. Výrobce zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Jsou šetrné k životnímu prostředí. Rozměry utěrky: 8 x 30 x 30 cm, hadr na podlahu: 60 x 40 cm.

Typ: utěrky
 200205
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít