Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lego Technic Tryskáč, červená Lego Technic Tryskáč, červená
 model 2 v 1 pro děti od 9 do 16 let Tento reálně vypadající Lego Technic *tryskáč** už sviští oblohou. Stačí naskočit do kokpitu, zatáhnout krycí sklo a odstartovat. Váš malý stavitel může ovládat i zatahovací podvozek a funkční křidélka. Poté zatáhne křídla vzad a vyletí nadzvukovou rychlostí. Má otevírací kokpit, zasouvací podvozek, funkční křidélka (klapky) a pohyblivá křídla. Zatáhni křídla! Roztoč vrtuli akrobatického letadla! Ovládej výšková směrová kormidla tryskáče!Zatáhni podvozek! Vlastnosti: tryskáč měří 17 cm na výšku, 44 cm na šířku a 46 cm na délku akrobatické letadlo měří 12 cm na výšku, 44 cm na šířku a 50 cm na délku Vhodné pro děti od 9 do 16 let.V balení naleznete 499 dílků.
0,0 0
851
4Home 4HOME Lego Technic Tryskáč, červená

Lego Technic Tryskáč, červená

Výprodej

Lego Technic Tryskáč, červená

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • model 2 v 1
  • pro děti od 9 do 16 let

Tento reálně vypadající Lego Technic *tryskáč** už sviští oblohou. Stačí naskočit do kokpitu, zatáhnout krycí sklo a odstartovat. Váš malý stavitel může ovládat i zatahovací podvozek a funkční křidélka. Poté zatáhne křídla vzad a vyletí nadzvukovou rychlostí. Má otevírací kokpit, zasouvací podvozek, funkční křidélka (klapky) a pohyblivá křídla. Zatáhni křídla! Roztoč vrtuli akrobatického letadla! Ovládej výšková směrová kormidla tryskáče!
Zatáhni podvozek!

 

 

Vlastnosti:

  • tryskáč měří 17 cm na výšku, 44 cm na šířku a 46 cm na délku
  • akrobatické letadlo měří 12 cm na výšku, 44 cm na šířku a 50 cm na délku

 

 

Vhodné pro děti od 9 do 16 let.
V balení naleznete 499 dílků.

Barva: červená
Doporučený věk od: 9 let
Materiál: plast
Počet dílků: 0 ks
 604342
Sdílet
lego

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít