Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Inteligentní magnetická plastelína Inteligentní magnetická plastelína
 Inteligentní plastelína je úžasná protistresová hračka - kdo nevyzkoušel, nepochopí. Vezměte si ji třeba do práce a nechte ji na svém stole. Uvidíte, že ji budete muset pořád trhat, mačkat a používat ji k uvolnění a uklidnění. Mezitím Váš mozek bude naplno vymýšlet kreativní nápady. Brzy v sobě objevíte schopnosti, o kterých jste ani netušili. Tato magnetická reaguje na supersilný magnet, který je přiložený v balení.
0,0 0
299

Inteligentní magnetická plastelína

Inteligentní magnetická plastelína

Dostupnost: Vyprodáno

PopisInteligentní plastelína je úžasná protistresová hračka - kdo nevyzkoušel, nepochopí. Vezměte si ji třeba do práce a nechte ji na svém stole. Uvidíte, že ji budete muset pořád trhat, mačkat a používat ji k uvolnění a uklidnění. Mezitím Váš mozek bude naplno vymýšlet kreativní nápady. Brzy v sobě objevíte schopnosti, o kterých jste ani netušili. Tato magnetická reaguje na supersilný magnet, který je přiložený v balení.

 500797
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít