Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření ) Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )
 rozšíření legendární hry divočejší a nové postavy Bang! Divoký Západ je další rozšíření legendární hry Bang! v českém jazyce: Divoký západ (Wild West Show). S tímto rozšířením bude základní hra Bang! opět o něco divočejší a nové postavy jsou velmi nápadité. Můžete se zde setkat se Zuřivou Dorotou, Madam Zuzanou nebo si zahrát roli Teren Killa. Nové karty odpovídají svému názvu: Divoký západ. Balíček obsahuje: 18 nových karet: 10 karet Divoký západ, 8 karet postav a pravidla v českém i slovenském jazyce včetně dodatků k pravidlům.
0,0 0
109
4Home 4HOME Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Výprodej

Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozšíření legendární hry
  • divočejší a nové postavy

 

Bang! Divoký Západ je další rozšíření legendární hry Bang! v českém jazyce: Divoký západ (Wild West Show). S tímto rozšířením bude základní hra Bang! opět o něco divočejší a nové postavy jsou velmi nápadité. Můžete se zde setkat se Zuřivou Dorotou, Madam Zuzanou nebo si zahrát roli Teren Killa. Nové karty odpovídají svému názvu: Divoký západ.

 

Balíček obsahuje:

18 nových karet: 10 karet Divoký západ, 8 karet postav a pravidla v českém i slovenském jazyce včetně dodatků k pravidlům.

Doporučený věk od: 10 let
Počet hráčů: 3 až 7
Přibližná doba hraní: do 30 min
 502435
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít